Wątek dotyczący artykułu

Max Verstappen nie wytrzymał nerwowo. Zaatakował Estebana Ocona

Max Verstappen nie wytrzymał nerwowo po wyścigu o Grand Prix Brazylii i zaatakował w padoku Estebana Ocona. Wcześniej Francuz nie ustąpił miejsca Holendrowi na torze i doprowadził do kolizji, która pozbawiła Verstappena wygranej.

przeczytaj cały artykuł

Zbigniew Mikolajczak

Panie redaktorze Kuczera !!!!! Zamiast pisac obiektywnie o tym beszczlnym ataku Maxa na Okona co powinno byc calkowicie nie dopuszczalne.!!??? Agresywnosc Maxa powinna byc wstrzymana . On sam spowodowal ten wypadek z Oconem , majac wolna cala lewa strone w zakrecie, doslownie staranowal jadacego przy krawedzi prawej strony Estebana . To jego powinno sie ukacac 10--cioma sekundami kary , w zadnym wypadku Ocona. To nie ma nic wspulnego ze Max go dublowal , mial na tyle miejsca z lewej strony by go ominac bez kolizyjnie . To co Okon mial zjechac z toru , by przepuscic szalonego Maxa.!!!!?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dromader

Tu zgadzam się całkowicie. Ocon nie miał już gdzie zjechać. Został ukarany niesłusznie. To Max powinien zostać ukarany za atak na Ocona w padoku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piotr_sl

Też się zgadzam z Wami,że winę ponosi Verstappen. Holender miał sporo miejsca po lewej a Francuz i tak już był przy tarce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
jarodnb orzel

Holender nie miał żadnego obowiązku zwracać uwagi na linię wyścigową Francuza,bo ten był zdublowany.To nie była bezprośrednia walka o pozycję i w tym momencie Ocon powinien odpuścić.Do tego Ocon był z tyłu w trakcie kolizji,więc nawet nie biorąc pod uwagę sytuacji Estebana(kółko w plecy) i tak była by jego wina.Serio:regulamin...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
piotr_sl

Regulamin regulaminem,ale czasem warto odpuścić, bo zwycięzcą można być dopiero na mecie. Mądra jazda jest koniecznością gdy chce się zdobywać laury. W tym sezonie pokazał to Lewis Hamilton zdobywając tytuł mistrzowski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jarodnb orzel

Właśnie Ocon powinien odpuścić,bo był zdublowany.Czego Wy nie rozumiecie??Zawodnik ma prawo się oddublować,ale nie ma prawa przeszkadzać dublującym jego.Rozumiem,że tutaj panuję hejt na Verstappena,ale ja nie jestem żadnym jego fanem.Staram się kierować zasadami i regulaminem F1.Chyba to Francuz dostał karę,co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jarodnb orzel

Tak!Ocon powinien zjechać z linii wyścigowej i przepuścić Verstappena.Stara zasada mówi"zdublowany przegrał wyścig"!Oczywiście Ocon miał prawo się oddublować,jednak zawodnik dublowany nie ma prawa swoją jazdą ingerować w tempo walczących o czołowe pozycję.
Naprawdę poczytaj regulamin F1,a i słownik języka polskiego też postudiuj,bo widać,że niewiele masz z oboma "wspólnego".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Zbigniew Mikolajczak

Odblokowałem na chwilę by odpisać na kretyńską insynuację.Regulaminu F1 nie będziesz mnie uczył oraz Polskiej pisowni.Kim właściwie jesteś bo ukrywasz się pod jakimś pseudonimem. Moje opinnie piszę dlatego by wyrazić oburzenie na chuliganską rekcję Verstappena po wyścigu. On wyraznie w tym wyprzedzaniu pokazał brak profesjonalizmu jazdy.!!!!Piszę to jako krytykZ. F1 .!!!!! Moje opinnie piszę zawsze po uprzednim dokladnym przeglądzie klatka o klatce drastycznej akcji w wyścigu.!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.