Wątek dotyczący artykułu

Finały ATP World Tour: Kei Nishikori lepszy od Rogera Federera. Słaby występ Szwajcara

Kei Nishkori okazał się w dwóch setach lepszy od sześciokrotnego triumfatora Masters, Rogera Federera. Japończyk odniósł pierwsze zwycięstwo nad Szwajcarem w Finałach ATP World Tour i wykonał ważny krok w kierunku awansu do półfinału.

przeczytaj cały artykuł

don paddington

Oj, joj, joj-:) Nawet nie ma zdjęcia Rodżera i nie trafił tradycyjnie na główną stronę-:)Co za niezwykły przypadek!-:)Brak uśmiechniętego Rodżera z palcem uniesionym do góry i na głównej szpalcie-:))))
Słaby mecz Rodżera????Bo nie zaserwował Keiowi 17 asów, "tylko" 4??? A Kei zaserwował aż 2 asy -:)i dał radę, bo.... potrafi grać w tenis, a nie tylko serwować!
Rodżer dziś miał po pierwszym podaniu aż 78% wygranych piłek, a więc dokładnie taki sam procent jak Kei!!!!
Ale to , o czym ŻADEN Szanowny Redaktor nie napisze, po drugim serwisie między potrafiącym grać wymiany Keiem, a nie potrafiącym grać Rodżerem była przepaść!!!
Kei wygrał 63% piłek, a Rodżer tylko 53%, a więc ledwie co drugą.
Zawsze tak było, kiedy przegrywał Rodżer, gdyż nie jest w stanie wygrać meczu inaczej niż serwisem, po którym musi mieć blisko 90-95 procent wygranych piłek i kilkanaście asów!!!
Wniosek, wyciągnijcie sobie Szanowni Państwo sami.
A także zastanówcie się dlaczego w przeciągu tygodnia Rodżer stracił swój Cudowny , Ulepszony gen.
PS Przypomnijcie sobie Państwo buńczuczne komentarze federianów, jak to Ulepszony Rodżer rozbije w proch i w pył swoją magią rywali-:)))))))))))))
PS2 Ktoś przeniósł Keia na główną szpaltę-:)))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Rodżer bez ulubionych witaminek uczcił Święto Niepodległości -:) Brawo Maestro-;)
Rodżer zrobił pierwszy krok, aby wygrać upragniony przez Szanownego Redaktora 100 turniej-;)
Czas sięgnąć po witaminki-:)))))
W Paryżu korty były wolne(jak pisali federianie), a tutaj były za szybkie dla Rodżera. Przez to nie posłać swoich bomb serwisowych, bo za szybko leciały piłki-;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.