Wątek dotyczący artykułu

Krajobraz po Radwańskiej, czyli co z polskim tenisem

Przez wiele lat w pojedynkę ciągnęła za uszy polski tenis. Agnieszka Radwańska zakończyła karierę i chociaż są w naszym kraju wielkie talenty, to w najbliższych latach o wielkich sukcesach możemy zapomnieć.

przeczytaj cały artykuł

Kike

Co za bzdury.
Jak już się pisze artykuł na ten temat, to chociaż można by było podać jakieś konkrety, uniknąć błędów, podać konkretne analizy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Cześciu :))
Nie wiem jakie standardy wyznaczyłeś dla artykułu o Agnieszce bo ja ten artykulik przeczytałam z przyjemnością :))
Porównując oczywiście do artykuło- bulgotu na temat zarobków Agi oraz żałosne wypowiedzi papy i Fibaka.
Moze sam napiszesz analizę ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Cześć.
Unikam pisania na SF, od kiedy mam straszne problemy z wylogowywaniem mnie...
Widać, że autor ma niewielką wiedzę na temat, na który pisze, i jest ignorantem.
Wśród sukcesów Janowicza wypisał "wyrównane pojedynki z Rogerem Federerem, to ciekawe, chyba był taki jeden tylko.
Wpisał tytuł Kubota w AO, w Wimbledonie już nie.
Analizując przyszłość Igi, Mai, Huberta pisze tylko, że z pewnością trzeba będzie poczekać.
Skąd pewność, że Hurkacz czy Iga nie wygrają pierwszych tytułów ATP/WTA już niebawem ?
Dla mnie to jest jawne dyskretytowanie postępów naszych nadziei.
Generalnie z tego co napisał Skrzypczyński można się dowiedzieć tylko tego, że nic nie wiadomo.
Niestety artykuł poniżej zera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
margota

Bardzo się cieszę Kike, ze zrozumiałeś mój wpis :))
trudno sie z Tobą nie zgodzić, że autorowi powyższego tekstu brakuje wiedzy na temat tenisa, ba , ośmielę sie napisać nawet polskiego tenisa (szkoda, ze nie napisał "pojedynki z Andusiem" )
Sądzę, że jest to na szybko napisany wpis po oświadczeniu Agnieszki. Jedno jest pewne, że w kobiecym tenisie (WTA) na dzień dzisiejszy ........ jest sahara.
Męski ... chwilowo też bardzo mało sie dzieje.
Myślę, ze nie chciał zdyskredytować młodych tenisistów i ich postępów, po prostu wskazał, iż poczekamy trochę na kolejną polska 2 czy 3 w rankingu WTA.
I na dzień dzisiejszy ma rację, co nie znaczy, że nie cieszą mnie występy np. Igi :)
Całkiem na serio mówiłam Ci o tej analizie bo Julia z Potterkiem (u Julii na blogu) usiłują z resztą zaciekawionych osób, przeanalizować występy Agnieszki. Myslę, że byliby zadowoleni Twoim udziałem czy analizą. Efanka, Ekusia również. Nie wspomnę o reszcie.
Dzięki za odpowiedź :))
Mnie też SF wkurzają o sporadycznie wchodzę na forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.