Wątek dotyczący artykułu

Roger Federer: Radwańska potrafiła grać wyjątkowo

- Gdy usłyszałem tę wiadomość, musiałem ją kilka razy sprawdzić - tak decyzję Agnieszki Radwańskiej o zakończeniu kariery skomentował Roger Federer, jeden z najlepszych tenisistów w historii.

przeczytaj cały artykuł

bezet

Pisałem tu kurka kilka lat temu, że nawet jak szlema nie wygra to zostanie zapamiętana i będzie częścią historii tenisa. Macie stanzuki i inne sharapovy już zapowiedź tego, że tak będzie. Deal with it ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sharapov

Kłe kłe kłeeeee
Milo ze strony Rodżera. On zawsze z klasą ale za rok o Radwańskiej nikt nie będzie pamiętać bo kariere skończyła na fejsbuku a nie na korcie z ceremoniałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Juliaa

I co ciekawe te ich wypowiedzi celnie opisuja gre Agnieszki, nie ma tam jakis schematycznych odpowiedzi w stylu " była swietna tenisistka i super kolezanka bla bla bla" Pewnie tak by powiedzieli o wiekszosci tenisistek WTA ;) Nawet o tych co maja szlema, albo nawet kilka szlemow :P

Federer o Adze: "Myślę, że prezentowaliśmy podobne style, czasami jej tenis przypominał mi to, co sam robię na korcie. Agnieszka znakomicie przewidywała zamiary rywalki, potrafiła grać wyjątkowo "

Djokovic o Adze: "Zapamiętam ją, zresztą jak wielu z nas, jako jedną z najsprytniejszych i najmądrzejszych zawodniczek, jaką kiedykolwiek miałem okazję oglądać. Nie posiadała atutów siłowych, jak choćby Serena Williams, ale znakomicie potrafiła przewidywać to, co się wydarzy na korcie. Niezwykle mądrze wykorzystywała również to, jak gra rywalka. Kapitalnie potrafiła panować nad uderzeniami, a slajsy i skróty, które potrafiła grać były naprawdę wyjątkowe. Nieprzypadkowo tak często nagradzana była zagraniami miesiąca i roku "

Murray o Adze: "To moja ulubiona tenisistka. Agnieszka gra bardzo inteligentnie, inaczej niż większość tenisistek. Nie jest tak silna jak Szarapowa czy inne zawodniczki, ale potrafi znakomicie grać kątowo. Robi to fantastycznie."

i do tego te piekne podziekowania Andy'ego" Bardzo przykro mi to słyszeć. Zawsze uwielbiałem patrzeć, jak grasz. Gratuluję wspaniałej kariery. Ciesz się kolejną częścią swojego życia

Nie wspomne o tych artykułach na zagranicznych portalach. Piekne słowa dzienikarzy tennis. com, NY Times, czy BBC... Rwoniez czytałam, ze we włoskich mediach pojawiły sie słowa uznania i szacunku dla Polki. A wczoraj na supertennis były powtorki najciekawszych meczow z udziałem Agi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
bezet

Dokładnie. Wiedzą o kim mówią, jaki był jej tenis. Jakie miała ograniczenia. Świadomy podziw i szacunek. Tak to widzę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Baseliner

Andy to zawsze miał do niej słabość. :) Chyba jako jedyny z przytoczonych często się o niej wypowiadał. Zawsze przychylnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.