Wątek dotyczący artykułu

Martin Smolinski zachwycony Falubazem Zielona Góra. Za rok chce jeździć w PGE Ekstralidze

- Falubaz to najlepiej zorganizowany klub, w jakim do tej pory byłem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miał okazję pokazać na co mnie stać - mówi Martin Smolinski, który przedłużył swój kontrakt z Falubazem Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Asfodel

Co oni im w tej Zielonej Górze wsypują do wody? Niedźwiedź widzi się w składzie, Smoła widzi się w składzie, to kto usiądzie na ławie, Vaculik, który nie będzie czuł presji a może Dudek, który nie będzie miał po kontuzji siły? Szkoda, że Kubuś odszedł do Gdańska bo on z pewnością też widziałby się w składzie pewnie za Pedersena, który dzięki zielonej magii zrobił się taki koleżeński, że z chęcią odstąpiłby miejsce w podstawowym składzie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ultrass.

To jest żużel a nie szachy, upadki będą także większe bądź mniejsze kontuzję.
Przy takim składzie nie będzie sensu aby ryzykować, jeżeli coś się komuś stanie to trudno mamy trzech innych liderów którzy pociągną wynik więc Seba będzie mógł wskoczyć :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.