Wątek dotyczący artykułu

Nieoficjalnie: Robert Kubica wraca do Formuły 1!

Jak poinformował RMF FM, Robert Kubica wraca do Formuły 1. Sponsorem zespołu zostanie Polski Koncern Naftowy Orlen, który wyłoży na to aż 10 milionów euro.

przeczytaj cały artykuł


Rimwid Rataj

Czyli wszyscy polscy kierowcy zapłacą Williamsowi w cenie paliwa. Nawet nie tankując na Orlenie, bo większość stacji zaopatruje się w paliwo bądź w Orlenie bądź w równie państwowym Lotosie. I co z tego Orlen będzie mieć ? Znaczek na bolidzie, którego telewizja nawet nie pokaże, bo pokazuje zwykle te wozy, które jadą w czołówce wyścigu, a nie w ogonie.
Zresztą kto w ogóle rozpozna logo Orlenu poza Polską czy Litwą ? Nawet tam, gdzie Orlen ma swoje stacje (Niemczy czy Czechy) występują one pod zupełnie innym szyldem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ko_ko_kot

Dla koncernu paliwowego to psie pieniądze, zresztą pewnie i tak idą te przeznaczone na marketing. Orlen po fuzji z Lotosem planuje ekspansję, więc bardzo prawdopodobne że połączy się wszystko pod jednym logo. Typowe w internecie - szukać dziury w całym, byle znaleźć problem. Jak się nie podoba to masz jeszcze BP, Shell i wiele innych, tam nie zapłacisz za Kubicę i możesz tankować do woli... na pewno będzie taniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.