Wątek dotyczący artykułu

Hollywood upomni się o Roberta Kubicę. "Gdy poczujesz się pokonany, weź z niego przykład"

Walka Roberta Kubicy o powrót do Formuły 1 to gotowy scenariusz filmowy. Wcześniej czy później historia Polaka trafi na duży ekran. Pod wrażeniem postawy 33-latka jest Bart Ruspoli, brytyjski aktor i reżyser.

przeczytaj cały artykuł


Lewa Renka Kupicy

Może i dobry pomysł, tylko należy całkowicie wyciąć jego "karierę" w WRC, po fatalnym wypadku na rondzie we włoskiej Andorze. Niezbyt poważnym motywem filmu byłoby to, że przyorał w zagrodę pełną krów, niemal zabijając sympatyczne bydło. Proponuję, tak na wzór filmów z serii "Rocky", treningi Kubicy z odzyskaniem pełnej sprawności prawej ręki - obsługa telefonu, trzymanie filiżanki z herbatą, obcinanie paznokci... i tak dalej i do przodu, z większym obciążeniem. Z racji, że gość w zasadzie ma tam więcej ciała obcego niż tkanki, to będzie miało pozytywny odbiór, jak krok po kroku doszedł tam, gdzie nie miał prawa wrócić - za kierownicę bolidu F1. Liczę na pozytywny komentarz Jacquesa Villeneueve'a - znakomicie wszystko to odczytał (znany artykuł z tego roku, nie znacie? wyszukajcie, bez spojlerowania). Roberto rozegrał to wszystko po mistrzowsku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lewa Renka Kupicy

Ja tylko realnie oceniam sytuację - nigdy i nigdzie nie pisałem, że jestem fanem lub hejterem Roberto. Co prawda, wolałbym, aby startował w barwach Włoch, ale z racji, że sponsoruje go polski Orlen, to jest nierealne. Zapomniałem dodać, że do ekranizacji tego hitu, idealny byłby Michał Koterski - no praktycznie sobowtór Roberto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Giroud

A twoim sobowtórem jest osioł. Jesteś tak odporny na wiedzę że to aż żałosne. Skąd taka zawiść? Nic o nim nie wiesz. Jakim jest człowiekiem. A oceniasz. Jedyne co masz do roboty w swoim życiu to dogadywanie mu. Ale spokojnie 2-5 lat i Kubica zejdzie ze sceny. Co wtedy zrobisz? Jakiego Polaka będziesz hejtować? A może zaczniesz cisnąć innemu kierowcy? Co ty sobą reprezentujesz? Biedota emocjonalną. Zastanów się co ty piszesz bo ty nawet nie wiesz czego się czepiać. Kubica prawdopodobnie będzie jeździł. To twoja osobista porażka. Jak nie z tej to z innej strony? Wyglądu, wypadku z Andora i jak tylko wpadnie w baczka lub będzie miał wypadek to wpadniesz w euforię i napiszesz przesmiewczy komentarz? Typowy Polak. Cieszy się z każdego potknięcia. Tylko czeka na nie aby móc się z tego cieszyć. Tacy ludzie są... (sami sobie dodajcie to słowo bo tu nie można takich słów używać).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A my swoje

Obsługa telefonu, trzymanie filiżanki, obcinanie paznokci. Rocky Balboa napierdzielał w masarni w świńskie tusze. Można by tutaj też taki motyw włączyć. Proponowałbym treningi jako sekser. To jest bardzo wymagająca i wyczerpująca praca. Polega na wykrywaniu płci u piskląt, np. kur. Wymagane jest wyczucie i precyzja. Wymarzony trening dla ręki mającej precyzyjnie i bezpiecznie kierować bolidem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
azo

Trzeba być nieźle upokorzonym przez los, żeby odpowiadać samemu na swój komentarz. Chyba nie ma nikogo tu na forum, żeby nie wyczuł, że LRK i AMS to jedna i ta sama osoba (prawdopodobnie jest jeszcze inne konto tej samej osoby).

To też musi być bardzo frustrujące że nikt nie podziela twojej opinii i musisz sam siebie polubić żeby się wyróżnić. Niestety, ale musisz być też bardzo nieakceptowany przez otoczenie i rodzinę i robisz to co robisz żeby zaistnieć chociaż w otoczeniu wirtualnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.