Wątek dotyczący artykułu

Wyścigi F1 z udziałem Kubicy w otwartej telewizji? Ekspert mówi o Polsacie. A w tle czai się TVP

Obecnie licencję na pokazywanie najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie ma Eleven Sports. To kanał płatny. Orlen, który wydał na powrót Roberta Kubicy olbrzymie pieniądze, liczy, że relacje trafią do kanału ogólnodostępnego.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz22

Dzisiaj chciałem obejrzeć Trening w roli Kubicy ale wszędzie info wykup pakiet Eleven Sports cena netto 15 złotych brutto to będzie około 25 złotych no sorry to jakaś pomyłka .Już mi obojętne gdzie czy to Polsat lub TVP ale żeby był to dostęp bezpłatny abyśmy my wierni kibice i fani Roberta w Polsce mogli i mieli dostęp obejrzeć Roberta na torze w każdym wyścigu i kwalifikacji :) .A pamiętam że po ciężkim wręcz smutnym wypadku Roberta w rajdzie,bo lekarz mówił po wstępnej diagnozie że Robert jest umierający i trzeba natychmiast go operować ,cały świat wstrzymał oddech i modlił się by Robert był cały i zdrowy potem płakać się chciało jak widziało się Roberta który mocno i ciężko cierpi po wypadku .Ale do czego kolejno zmierzam otóż już wyjaśniam w tym czasie jak Robert powolnymi krokami powracał do zdrowia oficjalnie F1 obwieściło że smutno jest pożegnać Roberta jako kierowcę wszyscy są razem z nim,a kibice i fani Roberta zapewne przestaną oglądać F1 ,w tym czasie oglądalność F1 spadała w błyskawiczny sposób dało się to zauważyć gołym okiem nawet na trybunach było mniej ludzi niż zazwyczaj było do wypadku Roberta i niech nie gadają głupot że Roberta oglądała mała grupa ludzi ,jak nie wierzą niech sobie wejdą na fora internetowe na Instagrama na Twittera na YouTube i zobaczą ile kibiców fanów ma Robert na świecie,a przede wszystkim w Polsce :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz22

Tak ale to jest cena netto nigdy nie podają ci ceny brutto(czasem pisze cena brutto małym druczkiem) dolicz do tego vat :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STGP

Ta jasne i właśnie dlatego od kwietnia regularnie pobiera mi z konta równe 15,90. Skąd wy bierzecie te spiskowe teorie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.