Wątek dotyczący artykułu

Robert Kubica żałuje odejścia Fernando Alonso. "Mnie czekają nowe wyzwania, jego również"

Robert Kubica wraca do Formuły 1, tymczasem Fernando Alonso z niej odchodzi. - Przykro mi z tego powodu, ale życie się toczy dalej. Mnie czekają nowe wyzwania, jego również - komentuje Polak.

przeczytaj cały artykuł

Druit

media promują kubice jako kandydata na mistrza świata F1 ,wiemy czym skończyła się taka promocja orłów nawałki totalna porażka , tymczasem kubica to nieudacznik i kiepski kierowca jakie są jego osiągnięcia w rajdach WRC żadne jedynie co potrafił to rozbijać samochody w końcu brakło sponsorów i chętnych na miejsce pilota tego szaleńca - apeluję do dziennikarzy przestańcie nakręcać tego kubice niech swoje miejsce w sporcie sam znajdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
G13

I znalazł swoje miejsce po 8 latach. Będzie się ścigał w Australii w F1 (marzec 2019), a Pan se może wylewać swoje żale.
Dziękuję, do widzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.