Wątek dotyczący artykułu

Oceniamy siłę drużyn: W Toruniu dwie gwiazdy, najlepszy "joker" i znak zapytania

Get Well Toruń utrzymał trzon drużyny i postawił w dużej mierze na tych, którzy startowali w zespole w ostatnim sezonie. Status niektórych zawodników z góry wydaje się klarowny. Znak zapytania dotyczy pozycji Chrisa Holdera i Rune Holty.

przeczytaj cały artykuł


MK

Czy autor zbadał temat na tyle wnikliwie, by zauważyć, że Bogdanowicz wcześniej, przed jazdą w Starcie, bywał także w Szwecji, notując całkiem fajne wyniki. To utalentowany i zapewne pracowity zawodnik, który może jeszcze zaskoczyć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dahomej

Właśnie. Bywał w Szwecji, a nie że jeździł tam regularnie i z dobrymi wynikami. Chłopak nie łapał się początkowo do składu Startu w tym roku, dopiero potem odpalił i jeździł bardzo obiecująco. Jego doświadczenie z Ekstraligi jest jednak żadne, a i w ogóle z jazdy w Polsce takie sobie, jakby zestawić to chociażby z Kopciem. Dla mnie to wielka zagadka. Największa w całym zespole. Nota zrównoważona więc i bez przesadnego hurraoptymizmu. I słusznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.