Wątek dotyczący artykułu

Hynek pyta, Ogonowski odpowiada. Wilki na kontrze. Wkrótce przebiją Stal, ale PGE Ekstraliga za pięć lat to abstrakcja

PGE Ekstraliga dla Wilków Krosno? - Dla mnie to żużlowe science-fiction - mówi Ogonowski. - Pod kątem marketingowym już biją na głowę swojego rywala zza miedzy - Stal Rzeszów. A przecież dopiero zaczynają i są ligę niżej - dodaje Hynek.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej TRybus

Wow ! . Hmm .... , siedzi 2 kolesi na narożniku, na ławie piwko i 30 min do meczu piłki nożnej w tv .
I mamy pogawędkę - streszczenie wszystkich informacji, ktòre się ukazały do tej pory na Facebooku i SF . Oczywiście tak dla smaku trzeba było dorzucić przyprawy, czyli tak modny temat Stali Rzeszòw . Poszerzy to grono o kibicòw Stali do dyskusji o marketingu .
A co ma piernik do wiatraka redaktorze ? . Dwa kluby po sąsiedzku, ròżne pomysły na funkcjonowanie klubòw i to na dzień dzisiejszy w ròżnych ligach, ròżni ludzie we władzach klubowych . Co tu i po co poròwnywać marketingi ? . Wy to nawet nie potrafiliście uszanować pomysłu Wilkòw Krosno na prezentowanie składu na Facebooku, bo kilka razy zdradziliście zawodnika, ktòry podpisał kontrakt, wcześniej niż podały to Wilki .
Dla mnie ten niby wywiad nie wniòsł nic nowego ponad to co już wiem od dawna .
Przedstawcie jak marketingowo przedstawiają się wszystkie drużyny w 1 Nice i 2 Lidze, a nie tylko uczepicie się Stali Rzeszòw, czy trzeba, czy nie .
Trochę to jak gadka kum siedzących na ławce pod blokiem, trochę faktòw, trochę plotek , na kolanach siedzi kotek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzysiek.n

Stal przyprawą--może być. Cały dzień bez Stali i na Syfach marazm.No to Hynek chciał zaszaleć.Ledwie powstali a już Stal zniknie z Podkarpacia. Jako hit to transfer WAGI CIĘŻKIEJ----lepiej Hliba nie mógł opisać. Ja mam dużo swoich durnych teorii ( wiele mi się sprawdza ) ale uważam że bez względu jak się potoczą losy z Irkiem ( aby tylko nie mieć karencji ) to z innym sponsorem nie powinniśmy mieć problemów. Jest taka zasada--nieważne czy dobrze czy żle ale o nas się b. dużo pisze----a dla sponsora to jest dar. Irek widzi że dobrze zainwestował ale też widzi że b. dużo spieprzył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
neomis

Dokładnie. Taki tekst zrobiony tylko po to, by redaktor miał 20 złotych więcej. Szczerze mówiąc to tylko nabijanie wyświetleń w sezonie ogórkowym, nic nowego, nic odkrywczego. Rozmowa przeprowadzona chyba na Gadu Gadu pomiędzy rosołem a schabowym. Zaczynam wierzyć, że red. Ogonowski newsy bierze z forum i potem je ogłasza jako prawdę objawioną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.