Dyskusja

efanka

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Piękny avat!
Niestety w pierwszej chwili z daleka na smarcie widzę Federera w wannie, a to nic dobrego! ;-) ;-) ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Nie mogę, reklamy zasłaniają mi wszystkie "guziki" w ustawieniach. Jak tam wchodzę to jest tylko jedno, wielkie, białe tło ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

U mnie w zależności od przeglądarki Twój nick wyświetla się na różne sposoby. ;D Kratki zakreślone x, ozdobna czcionka i białe litery...

| Odpowiedz
blokuj

U mnie na smarcie sa kratki, na lapku ozdobna czcionka. Ale jak pisalem wczesniej, nawet nie ma jak zmienic bo przez ustawienia nie da rady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
margota

Hejka :))
Mam to samo :(
Dlatego ograniczyłam SF.
No czasami jest ogólnie biało wraz z rozsypanymi literami.
Żałosne

| Odpowiedz
blokuj
efanka

Dzień dobry Margotko! :)
Szkoda, że masz takie "zakłócenia" na SF, bardzo Ciebie brakuje!
Pozdrawiam serdecznie :)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Dzięki Efanusiu :))
W sumie nie tylko SF, ale i dołożyło się w realu tego trochę czyli życie.
Oczywiście jak tylko mogę wchodze poczytać, ale od tenisa to jestem daleko.
Milusiego dnia :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.