Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Chcesz być milionerem? Śpij w aucie, jak prezes Stali Rzeszów

- Przepis na bycie milionerem? Śpij w aucie całą noc. Jak prezes Nawrocki po Diamond Cup we Francji - mówi Ostafiński. - Nie próbowałem, ale żarty na bok, bo w tym roku mieliśmy dwa kluby z problemami i rozgrywki na tym cierpiały - zauważa Galewski.

przeczytaj cały artykuł

AMON

GKSŻ powinna się zająć sprawą wycofać Stal Rzeszów z Nice PLŻ i w to mijsce rozpisać konkurs dość BANKRUTÓW W POLSKIM ŻUŻLU !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
corduroy

Może nie od razu wycofać z Nice bo ucierpią na tym zawodnicy i przede wszystkim kibice, ale wiarygodność Nawrockiego jest bardzo wątpliwa i GKSŻ rzeczywiście powinna to sprawdzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
corduroy

tymi kategoriami myśląc to mogłoby się okazać,że z trzech lig zostałyby tylko dwie. Mnie by było szkoda takiego ośrodka z tradycjami jak Rzeszów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
kicajrze

Na jakiej podstawie twierdzisz że Stal Rzeszów to bankrut? Masz jakieś dokumenty finansowe? Sprawa wygląda tak że Becker i Morris podpisali kontrakty mimo iż twierdzono że Stal nie ma kasy na ich umowy sponsorskie. Skądś pieniądze się znalazły skoro są podpisy z ich strony. O ile dobrze wiem a wiem z bliskiego otoczenia Karola Barana że jest spłacony. Jakiegoś komunikatu z GKSŻ nie ma że Stal ma długi i licencji nie dostanie. Więc może poczekasz że swoim werdyktem do momentu info o przyznanych licencjach?! A jak mówisz dość bankrutów w polskim żużlu to weź pod uwagę że przynajmniej 80% (jak nie więcej) klubów w polskim żużlu ma długi wynikające choćby z umów sponsorskich więc może odwołajmy ligę w tym roku?? Bo o tym jakoś głośno nikt nie mówi i nie pisze... Może Zagar niech się wypowie o Stali Gorzów?? Może i ten klub powinien wylecieć?! Wiem, Nawrocki za dużo gada i przez to mu się ogrywa z każdej strony ale ta BRAZYLIANA trwa już dość długo i jest już nudna i drażniąca bo na SF już o niczym innym nie można poczytać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
k 53 GKM

Jeszcze pieniadze sie nie znalazly..za chwile przyjdzie czas wyplacenia pieniedzy za,,,,,podpis,tzw.przygotowanie do sezonu,,,,i sie okaze.watpie aby po tych,,,,rewelacjach,,,,,one sie znalazly nagle...Moze sie tak stac ze Rzeszow nie bedzie na wiosne mial kim jezdzic w NICE....PS..A SKODA to bardzo fajny samochod///Volkswagen//.Zwlaszcza jak sie ma RS-a, .Ponad 200 na spoko na A1..:::)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Polski Sport

Martw sie o urzednikow w grudziadzu bo miasto grudziadz ma 750 milionow dlugu I miasto nie ma na urzednikow,z taka Sama zaciekloscia jak o Nawrockiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
k 53 GKM

Kolego legion.spoko..Wiem ze nerwy .Ile mozna wytrzymac z takim Prezesem.___Nic zlego nie napisalem.tylko realna brutalna prawde.PS...Ty skad wziales 750 mln..Z gwiezdnych wojen_Ochlon .PS.piszesz tez prawde o swoim Klubie, wiec skad ten atak na GKM................

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Polski Sport

Panie magazynierze, zacznij pan od swojego podworka, bo media pisza o tych 750 bankach dlugu. Nie potrafisz dziadzius? Skoro nie potrafisz swoich to nie krytykuje innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Polski Sport

Jest mitomanem I to jego sprawa. Za to twoje miasto ma 750 baniek dlugu. Na przedszkola nie macie, na drogi nie Macie ale na tania rozrywke dla 4 tysi ludzi Macie. Hipokryzja level malomiasteczkowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
k 53 GKM

Co jeszcze Kolego legion...Widze ze nie zweryfikowales tych ,,,,,750 mln,,,,,,brniesz dalej...PS..A co zazdroscisz GKM owi,,,,No widzisz ,,,male,,,Miasta tez moga dzialac dla lokalnej spolecznosci....Grudziadz ,Bydzia,np.Boli,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Polski Sport

Nie komoromituj sie czerwony magazynierze.powtorze. Nie potrafisz krytykowac swoich nie zabieraj sie za innych. 750 baniek dlugu a czerwony październik sie zajmuje Nawrockim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
k 53 GKM

KOLEGO...Ty jak czytajac Twoje posty,,,,w zyciu nie byles w Grudziadzu..A sa kibice ,Fani zuzla z wiekszosci KLUBOW co sa na ,,,wyjezdzie u NAS...I chwala Im za to..ale oni tego w zyciu by nie napisali i nie pisza,,,,..Kompletnie bladzisz totalnie.....O,jezu..ogarnij sie ,prosze....

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Milczałem, ale skoro nie potrafisz zachować jakiekolwiek kultury w swoich wypowiedziach to...
O ile widze rozmawiamy na portalu sportowym, nie społeczno-politycznym, ale skoro odchodzisz do tego typu zagrań. Klub rzeszowski ma spore problemy, grudziądzki zaległosci nie ma.
750 mln ,to masz i w Rzeszowie. Grudziądz 600 mln i w wiekszosci sa to dlugi szpitala. Zreszta co da licytacja, skoro zadłuzone jest sporo miast w Polsce i to rownie w duzym stopniu.
W przeliczeniu bardziej zadluzony jest jednak grudziądzanin plus minus 9 tys. Szpital w Rzeszowie tez na koniec 2016 był na podium najbardziej zadluzonych lecznic, 2 miejsca za tym grudziadzkim.
Na drogi nie mamy? Słaby strzał akurat.
akurat pod względem dróg miasto bardzo polepszyło infrastrukture pod tym względem ostatnimi laty. Przedszkola. Dzieciaki w mojej rodzinie miejsca znalazły, a problem z zlobkami i przedszkolami jest w całym kraju. Srednia frekwencja wynosi ok 6 tys, wiec nie wiem co Ci da to zaniżanie ? Ladniej wygląda czy moze dramatyczniej ? Poza tym interesujące ,ze zawód magazyniera uważasz za coś uwłaczającego. Kim jest K53 GKM wielu tutaj wie-były wojskowy, wiec jedynie co, to sie kompromitujesz. Praca w charakterze magazyniera moze byc dla kogoś smieszna, ale jedynie dla osoby takiej jak ty, która pewnie sie nie skalała fizyczną pracą. Zwyczajnie powinieneś dostać w dziób. A kim Ty jesteś z zawodu ? Podaj, to razem się pośmiejemy.
Najgorzej jak ktoś coś przeczyta ,ale do konca nie wie co. Hipokryzja level wielkomiejski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Polski Sport

Nastepny. Kolezko. Rzeszów nie daje kasy na stal. Kazdy Wie ze Macie 750 WY na czele z analfabeta, wiecie swoje. Bezroobocie jedno z najwyzszych.miasto wspierajace przekrety, to poziom malomiasteczkowy. Bieda AZ swiszczy, ale na zuzel jest, zeby wybory wygrac. Wojskowy? Co nie potrafi zdania czysto napisac? Nie zartuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Polski Sport

"Nowy prezydent Grudziądza – Maciej Glamowski ma olbrzymi problem. Przejął miasto na skraju finansowej katastrofy. Dług szacowany jest na ponad pół miliarda złotych, a tylko do zamknięcia tegorocznego budżetu brakuje w miejskiej kasie około 50 milionów złotych. Oznacza to, iż zagrożone są pensje pracowników, a miastu grozi przejście pod zarząd komisaryczny. " plus szpital,ale oczysiscie Ty wiesz najlepiej.

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Zródło informacji podaj.
Oczywiscie ze wiem lepiej. Nie ma tam wciąż nic na temat 750 mln. Kwoty o których słyszałem i czytałem to siegały nawet 1mld zł. co mozna wlozyc miedzy bajki.
Nie plus szpital a w tym, 400 mln to dług szpitala Czytałem o tym, pieniazki 50 mln, się znalazły, o czy mozesz się dowiedzieć w Grudziądzkim Przeglądzie Tygodnia TVSM. okolo 9 minuty. Linków wrzucac nie beda, kasuja, banuja.
W tej chwili całkowity dług szpitala wynosi 389 mln zł - poinformował Marek Nowak, dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego.

Aha dlaczego nei chwalisz sie wciaz jakim zawodem się , posmiejemy sie razem, tak jak ty z ludzi pracujacych jako magazynier.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Polski Sport

Wiadomo, ze radni I srodowisko Grudziądza zlego slowa nie moze powiedziec, ale fakty nie klamia. Ty mi piszesz ze 50 baniek sie znalazlo? Jak niby sie znalazlo? W politycr nie ma czegos takiego jak znalazlo sie. Kompronitujecie sie, cytujac lokalne newsy. Kazdy sie myli tylko nie WY. Dziekuje za uwage, dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nie chce mi sie sluchac waszych smiesznych wymowek.

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Oczywiscie, ze mozna powiedzieć, wiele złego, i powinny zostać osądzone za działanie na szkodę miasta i szpitala, jednak osób, które narobiły tych długów, w zyciu politycznym miasta juz nie ma - Sikora i Nowak. Przed obecnym prezydentem spore wyzwanie by uratować miasto przed katastrofą. Min. juz dzięki jego zaangażowaniu , znalazły się te pieniądze na wypłaty dla pracowników. I to jest w tym najwazniejsze.
O czym ty w ogóle piszesz ? A co mam Ci pisać w "slangu" urzędniczym ? Podać całą procedurę ?Pewnie byś nie zrozumiał o co chodzi. Pracownicy mogą spać spokojnie, beda mieli swoje wypłaty i to była sprawa najpilniejsza.
"Kompromitujecie się cytujac lokalne newsy." Nie za bardzo rozumiem, dlaczego kompromitacja. Lokalne newsy są duzo bardziej wiarygodne w takich przypadkach, niz mediów ogólnopolskich, których tak naprawde interesuje zycie i sprawy tych wielkich a inne sprawy traktują po łebkach. Tak samo moze ja bym pisał o sprawach Podkarpacia. Raczej nie byłbym zbyt wiarygodny?
Faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu i tak cię nie przekonam.
No i wciąż czemu unikasz przyznania się jaką to funkcje sprawujesz w swoim życiu ? Słuchamy posmiejemy się razem co ?

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

Lokalne newsy zlego slowa nie powiedza o swoich dobroczyncach. Sam Glamowski mowi, ze nie bylo transparednosci w finansiwaniu spolek miejskiej. Mowi, ze trzeba to zmienic. Moje odobiste zdanie po przeczytaniu Kim jest jego Zona, jest takie, ze dalej bedzie walek na walku.

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Jeżeli juz szukasz nowemu prezydentowi po rodzinie, to lepszym przykładem jest szwagier Adamowicz., prezydent Gdańska. W sprawie finansowania spolek ma racje, wiecej transparetności. Prócz tego wspominał o rozmowach z dużym sponsorem. Co do lokalnych newsów mam inną opinię co do rzetelności mediów z Grudziądza. Krytykanci są i to mocni min. portal e grudziadz.

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Cytat i jest prawdziwy. tylko ze nie podałeś zrodla. Ja mam tez wiele innych artykułów, gdzie kwoty podaja inne. Sam dług szpitala i miasta mozna szacować na ponad pół miliarda złotych. Nie istotne przy takich kwotach czy to jest 500 mln czy 750 mln. Dlug jest dług, kryzys jest kryzys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Polski Sport

Nie ma sensu? , wiec prosze zaneguj cokolwiek Co napisalem. Jakbys cxytal ksiazki to moze byc cos wiedzial, ale Ty nie jestes stworzony do ksiazek. Nienawidzisz Rzeszowa, a to dzieki temu pieknemu miastu masz Co jesc. Dziurkowcu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Xing Zao Chan

Miastu hahah nie rozśmieszaj mnie i nie nazywaj tej dziury miastem.
Kolega zasugerował, że za swoje słowa powinieneś w dziób dostać ja ponawiam moją propozycję spotkania telefon masz do mnie...Niestety potrafisz tylko ludzi w necie obrażać tu jesteś prawdziwym lwem. W sumie masz rację bo bym ci pokazał niezłe chińskie kombo.

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

Kombo to Ty swojemu chlopakowi pokazujesz w nocy. Nienawidzisz Rzeszowa a przyjezdzasz tu zarabiac na chleb. Hipokryta. Umawiaj sie z innymi chlopcami, ja nie z tych.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Smorlu co ty wiesz o moim wykształceniu hehe
Masz zaburzenia kompulsywne jakieś ciskasz się jak gó@no w przeręblu.
Nawet nie napisałeś czym się zajmujesz....ale tylko bezrobotny na garnuchu państwa może tak krytykować ludzi którzy pracują. Poza tym twoje wykształcenie oceniam na 4 klasy szkoły elementarnej bo człowiek wykształcony ma ciut refleksji nad swoją małością.

| Odpowiedz
blokuj
Nίghtmare

tfa mowa jako szczekajonce psy kole rakszawy siedź w norze zamknientej, bez swoich wywodów bo ciem psy zjedzom jak najdom ... komuś ukrat komputerek!!!?

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Przyznaj publicznie, że cie cykor obleciał i boisz się ze mną spotkać.
Ja jestem cwaniakiem w necie???śmieszny jesteś. Już prawie każdy słyszał, że proponuje ci spotkanie co byśmy sobie parę kwestii wyjaśnili w cztery oczy nawet ci telefon dałem....a ty piszesz, ze cwaniakuję w necie:DDDD.
Śmieszny smrol z ciebie jeszcze w dodatku ze schizofrenią. Czekam na telefon termin spotkania dostosuje do ciebie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.