Wątek dotyczący artykułu

Czy Marta Półtorak pomoże Stali Rzeszów? Jasne stanowisko byłej prezes

Stal nie otrzymała licencji na starty w Nice 1. LŻ i dla wielu kibiców jedyną nadzieją jest Marta Półtorak, była prezes klubu. Czy jej powrót do Stali jest realny?

przeczytaj cały artykuł

Stalowy

Chętnie poznałbym zarzuty rzeszowiaków wobec p. Półtorak, bo jakoś słabo kojarzę to niby zło, co to waszemu klubowi uczyniła. Że brakło sukcesu sportowego? Nie w Rzeszowie jednym. Co ma powiedzieć Toruń? Gorzów czekał 31 lat na mistrza, ZG otarła się o spadek - czyli różnie to w sporcie bywa. Ja czekam na te negatywne działania Marty szkodzące klubowi - potraficie takie wymienić, Józki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

dziadek wiesław co to wiedze ma ogromnom mnie opowiadał sze marta to ino tam pociesznie wyglonda a prawda jest taka rze w stali rzeszufkowej wszystkih za pysk tszymała i pilnowała no i teroski jej nielubiom bo niepozwalała ... kraść

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sullifan

jakoś na razie nikt nie wymienia, wszyscy piszą tylko ogólnie, a w zasadzie jak czytałem jej wypowiedzi na temat zarzadzania klubem to z wieloma aspektami można się zgodzić patrząc wstecz, co jak co ale patrząc z boku to Stal w ostatnich 20 latach miała najmocniejszą pozycję za jej czasów, a i madre podejście do dyscypliny było z jej strony. W aktualnej sytuacji to wszyscy powinni sie modlić żeby wróciła, bo zapowiada się na upadek klubu, szkoda by było, osobiście do Stali nic nie mam i życzę im jak najlepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.