Wątek dotyczący artykułu

PSG szaleje na rynku. Kirył Łazarow odmówił mistrzom Francji

Jednym z celów transferowych PSG był Kirył Łazarow, ale 38-letni Macedończyk nie zdecydował się na przenosiny. Prawy rozgrywający niedawno przedłużył umowę z Nantes.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

PSG w tym roku też nie wygra LM. Dla mnie murowanym faworytem jest Barcelona, to co w tym roku grają młodzieńcy z Katalonii to jest poziom do którego żaden zespół nie dorasta. Oczywiście do Final 4 wiele może się zmienić, a jak historia uczy samo F4 rządzi się swoimi prawami i często wygrywają ci skazywani na pożarcie (Iskra, HSV, Montpellier itd.), ale mimo wszystko, czuję, że zbieranina gwiazd i gwiazdeczek z Paryża znowu da ciała. Ktoś orientuje się, gdzie przechodzi Stepancić? Jak by nie patrzeć, kawał z niego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

W sumie też jestem ciekaw gdzie pójdzie Stepancic i generalnie można by go w promo cenie przytulić. Obstawiam, że jednak chętnych będzie sporo, bo i czołówka Bundesligi, ale też Vardar widziałyby go u siebie. Ten gość w formie to naprawdę czołówka światowa. W Vive w sumie w miejscę Lija można by pomyśleć właśnie o Luce, bo to inne parametry niż Alex, wg mnie byłaby to idealna para na tą połówkę. Tylko wtedy co z Vujoviciem (o Paczasie nie wspominając).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.