Wątek dotyczący artykułu

Marin Sego rozchwytywany. Chorwat może przebierać w ofertach

Kilka klubów, w tym Orlen Wisła Płock, widzi w swoim składzie Marina Sego. Chorwacki bramkarz po sezonie odejdzie z Picku Szeged.

przeczytaj cały artykuł

tesla_recznej

Mi się wydaje, że taki Sego by kosztował nie 2, a 4-5 razy więcej niż Morawski. Oczywiście bramkarz ze ścisłego topu na świecie, ale zbyt dobry na obecną Wisłę. Generalnie cała polityka transferowa Płocka jest tak nielogiczna, że trudno coś prorokować, ale wydaje mi się, że ewentualne pieniądze dla Sego można by zainwestować lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

To inwestowanie "lepiej" w przypadku Wisły kończy się tak, że sprowadza się na środek kolejno Tarabocchię, Obradovicia, Zdrahalę i Moyę, a finalnie nie ma kto prowadzić gry. W bramce też jest trzech ludzi. To jest 7 ludzi na 2 pozycje, na których mogłoby grać 4 ludzi - 2 z nazwiskiem za duże pieniądze i 2 tańszych (choćby Mokrzki, Masłowski, Morawski, Dudek czy T. Wiśniewski).

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tesla_recznej

Zgadzam się. Chodziło mi na prawdę o przemyślane ruchy. Jeżeli ma być tak jak do tej pory to lepiej wziąć Sego za 4 innych graczy.

| Odpowiedz
blokuj
kuba859

i nie zapomnij o kołowych gdzie jest Piechowski, który od początku sezonu chyba jeszcze nie spędził na boisku wystarczająco minut żeby uzbierać 60 minut.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.