Wątek dotyczący artykułu

Kibiców też oszuka? Stal sprzedała karnety, pieniędzy nie zwróciła

Stal Rzeszów zawiesiła sprzedaż karnetów tuż przed decyzją prezydium PZM o odmowie wydania licencji. Do tego czasu klub miał sprzedać około 30 stałych wejściówek. Stal w sezonie 2019 nie pojedzie, a kibice żalą się, że nie oddano im pieniędzy.

przeczytaj cały artykuł

jeno speedway

Panie Ostafiński. Mam wielką nadzieję, że Nawrocki graniczącą z pewnością, że Nawrocki nie zwróci nic nikomu, bo skoro dzięki pańskim działaniom i tak nie wystartuje w lidze to po co miałby to robić? Musiałby być skończonym idiotą bo nie ma już teraz w tym żadnego interesu. Nawrocki pewnie teraz zawinie firmę i wszyscy będą mu mogli skoczyć. Gdyby natomiast licencję dostał to dla wszystkich którym zalega sytuacja byłaby zdecydowanie lepsza. Zwolnił go pan z jakiejkolwiek odpowiedzialności. Może by pan był łaskawy sprawdzić i podać ile pieniędzy oddały wszystkie te kluby które nie dostały kiedyś licencji jak np. Włókniarz który miał znacznie większe długi i kilka innych ośrodków. Niech pan też sobie porówna z takimi które jeździły cały czas bo Gdańsk który nie miał przerwy spłaca.
Tak więc jak już dumą z kapitalnie wykonanej roboty panu przejdzie to niech pan weźmie ze sobą panów Hynka, Galewskiego oraz kolegów z redakcji Przeglądu Sportowego, przejedzie się do wdowy, do Szweda, do Porsinga i wszystkich tych niebywale poszkodowanych w wysokości kilku tysięcy na głowę, wytłumaczy jak świetną robotę dla nich pan odwalił, a potem zacznijcie składać się na ich cel, bo nikt inny już się nimi nie zainteresuje. Potem możecie się też zastanowić co z ośrodkiem w Tym Rzeszowie bo on już raczej nigdy się nie odrodzi. Sponsorów tam nie ma i nigdy poza Martą nie było, miasto ma klub w poważaniu od zawsze, a kibice są zbyt pochłonięci Mikołajkami jak widać w oświadczeniu, żeby cokolwiek jeszcze organizować.
PS. Niech pan sobie oglądanie ostatnią Misję Futbol, gdzie jest rozmowa o Wiśle Kraków, która też miała ogromne kłopoty, pewnie kilkadziesiąt razy większe od Nawrockiego i jak tam prawdziwi dziennikarze rozmawiają o klubie z problemami. Jakoś żaden z nich nie lata, i nie sprawdza komu Wisła zalega tysiąc, a komu 3 tysiące, jakoś dziennikarze żadnej stacji, ani pańscy koledzy ze sportowych faktów od piłki nie pisali setek artykułów i nie robili nagonki. O Wiśle przez cały czas było może tyle wpisów co Pan był w stanie sam przez tydzień wygenerować. Jedyną zaletą tego wszystkiego jest to, że jak Pan na starość będzie wspominał swoją karierę, to będzie pan mógł być dumny, że coś po panu zostało - upadek żużla w Rzeszowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Najpierw myślałem, żeś troll. Ale czytając jeszcze raz Twojego posta dochodzę do wniosku, że pisałeś go na poważnie. Wiec nie wiem jak oderwanym od rzeczywistości trzeba być, żeby o upadek żużla w Rzeszowie i nie spłacenie ludzi obwiniać Ostafińskiego :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anty Asfalt

Akurat redaktor Ostafiński bardzo długo siedział cicho i raczej tak naprawdę to wręcz odwrotnie, często wypuszczał materiały w obronie Nawrockiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
KACPER.U.L

Lady boy:)Przyszła taka moda na zmianę sukienek.Prawda,że fachowo,i umiejętnie się chowają szczególnie jeden uciekinier który zbiegł przed piłką lekarską z Ciborza czy od razu wołamy pobite gary?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
KACPER.U.L

Nie tylko Ciebie:)Mnie połowa z nich rozśmiesza tym,że się chowają w nowych ubrankach.Normalnie nie wiadomo kto kim jest:)Dlaczego jeszcze nie dostali Złotej Czcionki Teleekspresu ja się pytam?:)

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

z pobitymi garami to bym się jeszcze wstrzymał,grunt to dobra zabawa i nie chciałbym go zniechęcać , niech coś ma z życia :D A i nam byłoby chyba smutno bez sprzedawcy dywanów ?
Lady boy , powiadasz ... ;)))))))))))))))))))))))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
FeciuStartGN

No niezle:)))) pojechales po bandzie. Z Nawrockim nadajecie na tych samych falach, oboje mitomani.
Ostafa mozna nie lubic ale jego informacje z reguly sie potwierdzaja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jeno speedway

Ja nie napisałem, że się nie potwierdzają, ja nawet nie bronię Nawrockiego. Ja tylko twierdzę, że większą szkodę dla żużla w Rzeszowie i dla wszystkich którym zalega Nawrocki, robi Ostafiński i reszta tych mądrych dziennikarzy razem z komisją licencyjną. Niż sam Nawrocki. Brak licencji dla Stali powoduje:
Koniec żużla w Rzeszowie
Koniec marzeń o tym, że Nawrocki kogoś spłaci bo po co teraz miałby to robić?
Koniec problemów Nawrockiego, zwinie się i tyle go widzieli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
ricores

Widzisz jedynym wygranym i to ostatnim jest Kowalik który otrzymał na tydzień przed degradacją Stali przelew z wynagrodzeniem. Teraz to już żaden z zawodników nie otrzyma zaległej kasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.