Wątek dotyczący artykułu

Formuła 1 i Robert Kubica w Telewizji Polskiej? "Miały miejsce wstępne rozmowy"

Czy TVP wykupi sublicencję do pokazywania rywalizacji najlepszych kierowców świata? Będziemy mogli obserwować powrót Roberta Kubicy w odkodowanych kanałach telewizji publicznej?

przeczytaj cały artykuł

tomekBYDGOSZCZ

Orlen jest sponsorem Kubicy, a dokładniej jego zespołu, to jest transakcja wiązana. Wyrzucone pieniądze z powodów propagandowych! Chamstwo Morawieckiego za czasów kiedy był prezesem banku kosztuje nas podatników kilkadziesiąt milionów złotych, a wszystko to aby przykryć prawdziwą twarz tego tego pseudo premiera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
tomekBYDGOSZCZ

Niby w jaki sposób? Wzrosła sprzedaż na stacjach Orlen? Weź wytrzeźwiej, ja wiem, że święta mają swoje prawa ale jak imprezujesz to nie pisz komentarzy! To są pieniądze bezpowrotnie wyrzucone w błoto!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafał Krawczyk

Tia - ludzie odpowiedzialni za marketing na pewno założyli,, że wyrzucają pieniądze w błoto :D
Wróć do podstawówki i zacznij się uczyć matematyki od podstaw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
DesmondMiles

Prezes który zarabia rocznie miliony i jest najważniejszą osobą w firmie nie ma nic do gadania czy wydać 100 mln na sponsorowanie Williamsa, rozwaliłeś system

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
bart82gkm

Wyrzucone w błoto ? Masz jakieś pojęcie jakim rynkiem globalnym jest swiat F1?
Po ogłoszeniu Kubicy i w następstwie jako jednego z partnerów koncernu Orlen skoczyły akcje.
Kwota jaką wykłada Orlen to drobne wobec korzyści jakie wiążą się z tym rynkiem gdzie kibiców przed TV jest blisko 2 mld.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Nikt nie zwróci uwagę na sponsora którego bolid kończy na 15-stym miejscu! Po za tym Orlen nie jest globalną firmą, te parę stacji po za Polską to jeszcze nie globalna firma! To są pieniądze wyrzucone w błoto i jako podatnik czyli współwłaściciel Orlenu mam nadzieję, mimo że samemu Kubicy życzę jak najlepiej, że ze względu na wyrzucane pieniądze Kubica będzie przyjeżdżał na samym końcu stawki i za długo nie zagrzeje miejsca w F1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
elvis

To tylko niewiedza.A akcjonariusze sie ciesza ze w calym swiecie poleci reklama.Aha ten koles nie wie ile pewnie z tych kilku stacji za granica orlen ma kasy rocznie.A pewne by sie zdziwil jaki jest zysk z eksportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
ByczaKrólowa16X

Akcjonariusze się cieszą, jeżeli spółka zarabia a nie wydaje. Wspominałem już o takim eksperymencie innej polskiej firmy, która się zawinęła i nic na tym nie zyskała. Zadziwiające, co nie? Wg. Ciebie, powinna być rozpoznawalną marką na świecie, klienci powinni walić drzwiami i oknami, a okazało się, że oprócz wydania kasy, nic się nie zmieniło. BA, po roku obecności w F1, wielu ich klientów nie miało pojęcia o tym, że coś takiego finansują a już na pewno, nie miało to żadnego znaczenia przy rozmowie o interesach. Ręce i cycki opadają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bart82gkm

Globalną firmę ma szansę zostać poprzez obecność w paddocu F1 . Nikt nie pokazuje bolidu na pozycji 15 itd? Oglądasz F1 jak jest przekaz realizowany przez Liberty Media? Po powrocie Kubicy nawet zimowe testy będą transmitowane.
Lubie wypowiedzi ludzi co o marketingu mają pojęcie jak ja o curlingu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Od 25 lat zajmuję się marketingiem z sukcesami więc od razu rozpoznaję takiego laika jak ty! Globalną firmą dzięki reklamie? Przestań się ośmieszać! Przez internet będą paliwo we Francji czy we Włoszech sprzedawać? Nikt po za Polakami dla których Orlen jest marką znaną bez tej reklamy nie zwróci uwagę na bolid który przyjedzie na końcu tylko dlatego, że tam będzie Kubica siedział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
bart82gkm

25 lat się zajmujesz?
Nie rośmieszaj mnie . Gdybyś zajmował się marketingiem nie pisalbyś utartych sloganów pod publikę .
F1 to polityka kontakty rynki zbytu itd. Jak siedziałaś w marketingu to chyba za czasów PGR-u ze piszesz takie bajki.
Przez świat F1 budujesz globalny wizerunek marki a taką ma szansę zostać Orlen. Orlen to nie tylko paliwa ale ekspert z 25 letnim stażem powinien wiedzieć ze po fuzji z Lotos to również producent asfaltu itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
bart82gkm

Kto tu pisze o kraju ? Temat dotyczy możliwego rozwoju koncernu jakim jest Orlen.Następny który nie potrafi czytać tekstu?
Przeczytałeś o czym z kolegą pisałem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Radosny Tata Przemek Polus

Doskonale potrafiny czytać. Rozeój koncernu, jakiegokolwiek, zalezna jest od inwestycji zwiazanych z jego główną działalnością a nie wykladaniem kasy na sport. Więcej szacunku, młokosie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
HDZapora

Nie wiem czy trudno. Asfalt ponaftowy (kopalnianego nie mamy) produkuje chcąc nie chcą, każda rafineria ropy naftowej. Polska produkcja asfaltu to czołowka produkcji europejskiej. Jeśli się weźmie jeszcze pod uwaga kopalniany asfalt albański to chyba nie jest tak słabo.
Trudno nawet isać o słabosci, bo nadwyżka w produkcji robi sie nawet zbyt duża.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Tego nie neguję. Zwróc uwagę, że mimo wszystko, nie jestesmy potęgą w produkcji tegoż. Jak sam napisałeś, każda rafineria ma produkcję uboczną. Cos musi robić z tym co pozostanie. Chcesz twierdzić, że inni nie mają nadwyzek? A jeżeli ich nie mają więksi, to moze oznaczać, ze jest to nieoplacalne. Węgla też ponoc mamy dużo i co z tego? Nic. Przy całej sympatii dla polskich firm, nie jesteśmy gigantami i w naszej sytuacji geopolitycznej, nie będziemy. Wbrew dzisiejszej propagandzie sukcesu, Orlen czy Lotos nie są monopolistami. Maja dobre wyniki, ale daleko im do rzadzenia i dzielenia. Zaprzeczysz?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
HDZapora

To nie jest produkcja uboczna, tylko efekt kolumny rektyfikacyjnej. Nie wiem jak teraz , ale za moich czasów było o tym na chemii w podstawówce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Wyobraź sobie, ze na moich lekcjach też o tym było, a szkoł3 konczyłem w latach 80. Mowa o tym, ze kazdy to robi. Orlen i Lotos to firmy o zasięgu lokalnym i taka też jest ich produkcja. Biorac pod uwagę, że rafineria ma produkować paliwo do pojazdów, to wszelkie inne nazywałem jako produkcja uboczna. Zbyt duży skrót myślowy. Spodziewalem się to złapiesz o co mi chodzi.

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Jak jeden ch*j wie na co idą te moje podatki, to już wolę żebym dzięki nim mógł oglądać wyścigi z Kubicą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Jak byłby dobry to nie musielibyśmy za to płacić, a na bzdury nasze podatki i tak będą iść, zabraknie na sprawy potrzebne, bo zawsze tak jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bart82gkm

Dalej utwierdzasz mnie w przekonaniu że o marketingu i świecie F1 masz blade pojęcie. Za swoje miejsca poza wielką 3 czyli Mercedesem RBR oraz SF nie płaci Riccardo.
Jedni wnoszą budżet inni zniżki na silniki czy pakiet aero+skrzynie biegów.

| Odpowiedz
blokuj
Demostenes

Właśnie za taki tekst jakim wyjechałeś wszyscy was KODrastów mają w d..e! Zwykły z ciebie ujadacz i cienki jesteś jak d..a węża! Idź lepiej ujadaj sobie na koncie Twitterowym twojego idola Bolka! Kompletnie ignorancie nie znasz się na biznesie. Jak nie masz o czymś pojęcia to m..rda w kubeł!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Weź zjedz Snickersa i przestań bredzić! Każdy kto ma pojęcie o biznesie wie, że to kasa wyrzucona w błoto! Wy PiSkomuniści myślicie, że jak pieniądze państwowe to można nimi szastać na prawo i lewo, dlatego upadła komuna 30 lat temu i dlatego upadnie PiSkomuna za rok szkoda, że znowu my Polacy za to zapłacimy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Pośmiałem się z tych smarków i odpuszczam! Niech się cieszą, jak dorosną to może zrozumieją, a może dalej będą głąbami :-). Szkoda mi czasu na nich.
Ani sportu nie rozumieją, ani biznesu nie rozumieją, a o polityce, która to rządzi w Orlenie to już w ogóle pojęcia nie mają.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Modafi

Ty to na pewno, o biznesie pojęcia bladego nie masz. Jedynie w czym jesteś dobry to...... w klamaniu. A wlasciwie w tym tez nie, bo jak sam dobrze pamiętasz, jeden z użytkowników tego portalu zdemaskował twoje kłamstewka w mistrzowski sposob.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Demostenes

Pie...ysz jaj potłuczony! Takie masz pojęcie o biznesie jak o tej konstytucji, której bronisz jak pierdoła! Idź lepiej daj Kijowskiemu do puszki na zapłacenie faktur lub załóż koszulkę jak twój mentor Bolek, który jaj klaun paradował w niej na pogrzebie wśród poważnych ludzi! Dyskusja z Tobą to jak Walenie głową w mur. Chociaż w twoim przypadku to ma sens, bo jak ktoś ma tempą głowę to walenie w mur mu nie poszkodzi.

| Odpowiedz
blokuj
ByczaKrólowa16X

Daj namiary na dilera. Orlen nie jest żadną marką na świecie. Wspominasz coś o 2mld kibiców? Może na świecie i tylu jest, ale przynajmniej 99,9% z nich, nie zatankuje na Orlenie. Akcje skoczyły, bo Orlen wydał pieniądze na Kubicę? To jeszcze dopalacze, czy coś mocniejszego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bart82gkm

Umiesz czytać ze zrozumieniem? F1 oglada w tv 2 mld ludzi . Dzieki temu Orlen może zostać marką globalną i ostaw napoje bo chyba za dużo promili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.