Wątek dotyczący artykułu

To nagranie podbija sieć. Zapłakana fanka Górnika Zabrze nie została zauważona przez piłkarzy

Dziewczyna przyszła na mecz Górnika Zabrze z transparentem, że ma urodziny i prosi o koszulkę. Filmik zapłakanej fanki znalazł się na profilu Ekstraklasy, co zauważył piłkarz Tomasz Loska.

przeczytaj cały artykuł

PORTER1212

buahahahaha. Nie tykaj mojej rodziny..
czy to nie ty napisałeś "Twoi starzy mieli chorego syna... i jak widać nadal mają." ?
wiec trochę pokory... koleżko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtek Mastalerz

Nie masz pojęcia, co to jest pokora a mój wpis jest bezpośrednią odpowiedzią do Twojego durnego wpisu, jest konsekwencją Twojego wpisu. Chciałeś błysnąć sarkazmem ale za cienki jesteś. Za mały rozumek by to pojąć? No cóż... współczuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtek Mastalerz

Pisanie prawdy prosto w oczy nie jest obrażaniem. Jesteś dupkiem i to Ci właśnie udowadniam.
A argumentów mi nie brakuje. Konkretne argumenty dostałeś w temacie dotyczącym artykułu, bo przypominam, to Ty tam sapiesz jak stary parowóz, zawistniku z małym ego i małym fiutkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.