Dyskusja

użytkownik usunął konto-

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
konto zablokowane

To bedzie juz moj drugi komentarz, pierwszy niestety zniknal ;) Cenzura chyba dziala, komus nie spodobal sie Twoj komentarz ;D Dzieki Tom, natomiast teraz zostawie tutaj w avatarze zdjecie moje i MOJEJ corki, tak, zeby zgraja miala o czym znowu snuc swoje niestworzone teorie, wczesniej wychodzilo im to ch....owo ale moze trening czyni mistrza ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S. Jak to jest z tym kontem? Możesz je znów normalnie używać i np. zmienić nick? Jak co, wpadnij na typerek na AO do Szakiego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
konto zablokowane

Tak, gdyz wyslalam chyba ze 3 maile o usuniecie tego konta, niestety moderacja nie ustosunkowala sie do moich prosb ;) Chyba zbyt bardzo mnie lubia i nie pozwalaja odejsc :D Wiec w koncu sie poddalam i postanowilam je tu zostawic, zmienilam nick, usunelam tez avatar, przez co wstawil sie tutaj ten z Facebooka, przez to, ze napisales wczoraj na mojej tablicy, przyszlo mi powiadomienie na maila no i tak tu wrocilam. Tak, to ja i Esterka, ma juz poltora roku, czas tak szybko leci, nieprawdaz? :) Co do zaproszenia - bardzo dziekuje, jesli Szaki sie zgodzi, chetnie skorzystam. Wyslij mi tylko prosze link! :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

linku nie muszę wysyłać, bo i tak skasują ;), to ostatni blog Szakiego. Bądź koło 11.1 na forum to będzie pierwszy szablon :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Haha to może być ciekawa reinkarnacja :D
---> sorry że z 3 godzinnym opóźnieniem, ale musiałem ulepić parę bałwanów :D

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

ACElina... Serdecznie Zapraszam do typerka AO 2020 :)
Typujemy u mnie na blogu Typer Australian Open 2020 :)
Zapraszamy z Tomem pomysłodawcą sezonowego typera i całą resztą tenisomaniaków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.