Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska jest w ciąży? Zobacz zdjęcia gwiazdy na graniu z Kubą

Zaokrąglony brzuszek, który internauci ostatnio zauważyli u Agnieszki Radwańskiej, jakby stał się mniejszy. Była tenisistka imponowała sportową sylwetką podczas imprezy "Świąteczne granie z Kubą".

przeczytaj cały artykuł


Trzygrosz54

Ja mam taką nadzieję,że Aga nie stanie się celebrytką,tylko zrobi co nieco dla polskiego tenisa - to,czego wiele osób zapewne od niej oczekuje - zajmie się promocją jej ukochanego sportu na większą skalę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

A co Adaś potrafił po zakończeniu kariery? Minęło trochę czasu,poszalał w rajdach i wrócił do skoków.Wykonuje świetną robotę..
Ok. Teraz w przyp.Agi czas na powiększenie rodzinki,podróże (takie naprawdę),a potem sądzę,że wróci na swój sposób do tenisa.
Co umie? Nikt tego nie wie,nawet Ona sama pewnie...ale w świecie,nie tylko tenisowym - drzwi będzie miała wszędzie szeroko otwarte...Żeby tylko chciała.To mądra dziewczyna i da się lubić,a charakter ma. Przeciętne osoby nie utrzymują się 10 lat w ścisłej,światowej czołówce w jakiejkolwiek dziedzinie......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.