Dyskusja

SSC Napoli Bologna FC

SSC Napoli - Bologna FC
29 grudnia 2018, 18:00

3 : 2
Relacja

MaikelL

Wiem. Nie wiem co bym zrobił gdyby tutaj przylazł. Jego zabójcze 174cm wzrostu i 58kg nie pozostawiłby mi żadnych szans. Cóż za ulga ;DDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaikelL

Jeszcze by na hulajnodze przyjechał to już nie miałbym nawet hak uciec. Pędziłby z tak zabójczą prędkością, że widać by go nie było ;DDDD

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic84

Szczerze to mi to lotto bo głupota tutaj panująca u niektórych to poziom paprotki:) (nie obrażając paprotek:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sebastian Pia

Niedawno starego lisa tego forum Penhala, Janka...posądzali o multi....ze Przemek go urobił... na Boga, chłop encyklopedia zuzlowa, w wieku mojego taty... a tylko dlatego, ze Janek dojrzały facet, nie daje się manipulować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
MaikelL

Jagafan od 3 latach mówi o warszawskich adminach, którzy go co chwile banują. Dziad nie zdaje sobie sprawę, że tu nie ma nawet żadnych adminów, a po prostu od zgłoszeń się usuwają komentarze, no ale shhh.... ;DDDDD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.