Wątek dotyczący artykułu

Serie A: mistrz Włoch bezradny w hicie kolejki, niezły występ Wilfredo Leona. Itas Trentino nowym liderem rozgrywek

W hicie 16. kolejki Serie A 2018/2019, broniąca mistrzowskiego tytułu Sir Safety Conad Perugia, z Wilfredo Leonem w składzie, przegrała 0:3 z Itasem Trentino, który został nowym liderem zmagań.

przeczytaj cały artykuł

Zartanxxx

Tak myślałem przed rozpoczęciem sezonu , że Leon z Atanasijeviciem to będzie siła , która zmiażdży seriea oraz ligę mistrzów i byłem przekonany , że tak będzie na początku sezonu a teraz? Jak się okazuje to był błąd. Serb niby świetny atakujący ale totalnie bez głowy i nierówny. To jest gość , który w każdym meczu z górą czy z dołem tabeli potrafi dostać 10 czap w meczu i zaciąć się strasznie ale mimo wszystko to jest TOP. Leon wiadomo a reszta zespołu? Lanza to imitacja siatkarza, rozumiem , że to miało być bardziej uzupełnienie składu ale ten gość nie daje absolutnie nic drużynie. Środkowi bardzo przeciętni i wisieka na torcie czyli De Cecco , który był przez większość kibiców i ekspertów nazywany najlepszym rozgrywającym świata a ja widzę miernego przebijacza niż rozgrywającego. Dwóch siatkarzy nie jest w stanie jak widać wygrać wszystkiego. Perugia nie ma ławki i na dobrą sprawę ma trzech godnych zawodników na pierwszy skład. Paradoksem jest Trentino , które nie ma żadnych gwiazd i porównując ich skład ze składem chociażby Perugii czy Lube wypada bardzo blado ale to jest taki kolektyw , że dla mnie wyrastają na kandydata do wygranie SA i kto wie czy nie LM. No ale zobaczymy czy "efekt Leona" zadziała czy po prostu Leon nie jest zbawieniem bo o ile w Zenicie miał jeszcze Michaiłowa i Andersona to tutaj ma połowicznie tylko Atanasijevicia i tylko siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robinsław Kruzowicz

generalnie zgadam się z Twoją opinią, masz rację ale mylisz się w jednym punkcie, De Cecco nigdy nie był traktowany jako najlepszy rozgrywający na świecie . Rzadko kiedy łapał się w reprezentacji Argentyny tak jest i teraz! Ciekawi mnie pozycja trenera LB. Już raz mu postawili ultimatum ale obronił się zeszłorocznym mistrzostwem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thurios

"Trentino (...) dla mnie wyrastają na kandydata do wygranie SA i kto wie czy nie LM" - Trentino w tym sezonie LM może co najwyżej zostać miastem-gospodarzem finału ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Pretty

Po pierwsze, Trentino nie gra w LM w tym sezonie, a po drugie, jeśli dla ciebie Grebennikov, Russell, Lisinac, Kovacevic to nie gwiazdy to... to nie mam pytań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Eder

to ciekawe ze z tym De Cecco, z tym Atanasijeviciem i z tymi środkowymi zostali mistrzami Włoch rok temu. Problem tkwi w przyjęciu i w konieczności wymiany Russella i Zajcewa na Leona i Lanzę. Leon nie kompensuje obecności Lanzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zartanxxx

Tylko , że rok temu na skrzydłach byli Russell oraz Zajcew , którzy nie dość , że przyjmowali to atakowali. Teraz mamy Leona , który nie przyjmuje ale robi wszystko inne i Lanze , który nic nie robi kompletnie nic. Gdyby w Perugii był Russell zamiast Lanzy to myślę , że Perugia dzisiaj mogłaby odskoczyć daleko w tabeli reszcie. A to dlatego , że wspomniany Amerykanin i Colaci poryliby Leona w przyjęciu to raz a dwa sam Russell spokojnie ciułałby masę punktów w meczu.

| Odpowiedz
blokuj
Eder

PRzecież napisałem że przyczyną jest wymiana przyjmujących, tak samo jak w Lube mimo niby gwiazd przyczyną jest wymiana Christensona na Bruno

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.