Wątek dotyczący artykułu

PSŻ Poznań. Klub z potencjałem, ale muszą odszukać tożsamość (wady i zalety)

Power Duck Iveston PSŻ Poznań ma w stolicy Wielkopolski ogromny potencjał kibicowski, który może być solidną podstawą do funkcjonowania klubu. Czy jednak będzie w stanie to wykorzystać? Zbliżający sezon ma odpowiedzieć na to pytanie.

przeczytaj cały artykuł


monster

W Poznaniu nie będzie pełnych trybun! Władze klubu nie słuchają kibiców, bilety drogie, a to przecież 2 liga. Nawet kupno karnetu jest nieopłacalne, czym oni chcą zachęcić? Tym, że nawet "głupia" maskotka klubowa - pluszowy skorpionek, kosztuje niecałe 50zł! Wolę jechać do Leszna lub Gniezna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Poniekąd masz słuszność .Mądrzy gospodarze więcej kładą na ilość sprzedanych wejściówek niż na wyciągnięte z portek ceny zaporowe wejściówek.. Jeżeli będzie wejściówka na kieszeń podatnika Poznańskiego gospodarze mają pełen stadion widzów. Jeżeli jak piszesz nie wsłuchują się w głosy fanów to kiepsko na tym wyjdą.Mówi się że to wszystko robi się dla fana kibica. Jeżeli się kibicowi , fanom nie spodoba towaru nie kupi,Zacznie się biadolenie gospodarzy.Ten wątek już w Polskiej lidze żużla przerabiano.Może dojść do tego co napisałeś w swoim poście.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.