Dyskusja

Biała Duma Miasta

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty
Biała Duma Miasta - ŁKS Śżk

W zasadzie nie tracę nic. Co mi tam te 10 minut, nazwę rzeczy po imieniu i dam znak, żeby znikal. Oczywiście niech każdy wnioskuję, w którą stronę chce, ale przekaz będzie mam nadzieję na tyle jasny, że nawet on, to pojmie. Już nawet nie chodzi o wiadome słowa, bo tak naprawdę,to z jego strony nie wiele one znaczą. Tu chodzi o całokształt. Jego umiejętność odnalezienia się w sytuacji jest zwyczajnie sięgającą dna. Czas, to po prostu napisać. Nie przy wszystkich na pełnej relacji, nie. Niech zrozumie, co jest na rzeczy, bo myśli, że wróci i wszyscy uznają, że nic się nie stało. Nie zrozum mnie źle, ale w nic nie zamierzam się bawić. Kilka faktów w kolejności nie zaszkodzi. Niech wie, na czym stoi, tyle zapewnione powinien mieć każdy. Jeśli z drugiej strony mam Blue Champa, który tak, czy siak nie czuje szydery, to naprawdę nie tracę nic. Powiem więcej, nadszedł tak smutny czas, że stara dobra szydera, takie inteligentne wysmiewanie się z kogoś idzie w zapomnienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.