Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: była dwie piłki od porażki, ale powstała z kolan. Iga Świątek pokonała Olgę Danilović

Iga Świątek była o krok od zakończenia występu w eliminacjach do Australian Open 2019 na I rundzie, ale odwróciła losy pojedynku z Olgą Danilović. Polska tenisistka jest bliżej awansu do głównej drabinki wielkoszlemowego turnieju w Melbourne.

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Poszedłem spać po pierwszym secie i mogę chyba żałować. ;) Widziałem tylko pierwszego gema w drugiej partii, ale już tam było widać, że Iga jest bardziej aktywna i swobodna. Cenne zwycięstwo, dobrze zrobi na przyszłość przetrwanie takiego meczu. Zwykle takie mecze przegrywała (Praga).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

Z di Giuseppe i to w tym prawdziwym tenisie tak nie było. Zwykle wygrywała łatwo w tych ITF'ach, problem się pojawiał, gdy mecz szedł równo. Były też przypadki, gdzie po prostu przegrywała jednostronnie (Brengle). Meczów juniorskich nie liczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sir Muzza

zwykle wygrywała łatwo w 2 setach lub stosunkowo często po przegranym pierwszym secie, rzadko przegrywała po wygraniu 1 seta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.