Alpejski PŚ: Mikaela Shiffrin pokonana. Petra Vlhova najlpesza we Flachau

Petra Vlhova okazała się najlepsza w slalomie alpejskiego PŚ, rozgrywanym w austriackim Flachau. To piąty w karierze triumf Słowaczki w tej konkurencji.

przeczytaj cały artykuł

Jerry Jerry

Shiffrin rośnie bardzo poważna konkurentka, właściwie to już urosła i bardzo dobrze, bo ten monopol na zwycięstwa w slalomie Amerykanki jest dość nudny. Chyba powtarza się sytuacja sprzed roku kiedy pierwsza połowa sezonu była zdominowana przez Shiffrin w której to wygrała 10 z 19 zawodów a później dołożyła tylko trzy wygrane licząc złoto na IO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Pewnie troche zmeczona fizycznie jest i ciagle pod presja.I tak pewnie 3 kryształowa kule wygra pod rząd.Vlhovej jeszcze duzo brakuje.

| Odpowiedz
blokuj
Jerry Jerry

W walce o Kryształową kulę nie jest Petra zagrożeniem, bo póki co startuje tylko w konkurencjach technicznych, a Mikaeka zaczęła mocno punktować w szybkościowych. Jednak w slalomie i gigancie jest jej naprawdę blisko i na przestrzeni tego sezonu widać, że jest co raz bliżej. Słowaczka po prostu cały czas się rozwija, a Shiffrin tak naprawdę lepsza już nie będzie, mam zresztą wrażenie, że nie jest tak dobrą slalomistką jak 2-3 lata temu kiedy skupiała się tylko na dwóch konkurencjach.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Bardzo mnie ucieszyło zwycięstwo Vlhovej! Pięknie pojechała! Mikaela w drugim nie przejechała bezbłędnie. Poza tym dość chłodno pogratulowała zwycięstwa koleżance. Marcel potrafi się uśmiechnąć jak przegra.
Zawsze to lepiej dla sportu, jak jest konkurencja a nie monopol.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.