Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2019 (Sezonowy Typerek 4+4 Toma) – header

Usunięty użytkownik

W czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 14.01.2019r(my wystartujemy 11.01) i będzie trwał do 27.01.2019rDo udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, którzy (…)

przeczytaj cały artykuł

Paper Monster

Australia jest przeklęta, więc na milion procent już nigdy tam nie wygra. tak samo jak tych wszystkich turniejów, których nie zdążył wygrać jak był młodszy i bardziej ambitny.
ma Duckwortha w 1 rundzie, więc może po zaciętych 5 setach wygra większe doświadczenie XD ale następne rundy widzę mgliście...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Pamiętam, że pisałaś, że czwarta runda to szczyt marzeń, ale dla mnie było czytelne, że to proroctwo trzeba czytać odwrotnie niż wynikałoby z jego treści. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

No i mój plan, że wylatuje po 2 meczach wziął w łeb! Przecież to są 5setówki!!! Za dużo ostatnio dziwnych meczów oglądałam, a to zmienia postać rzeczy! Trzecia runda dla Rafy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

Jest ewentualność, że DeMinaur coś nawywiaja i wtedy są szanse!
A tak serio, to Australia to mi do Rafy nie pasuje i niech się cieszy, że jedną ugrał. Każdemu jego Waterloo. Zamurował wszystkim Paryż, to niech się nie dziwi, że mu się Antypody odpłacają! Zobaczymy jak będzie. Tak bez powodu on szlama nie odpuszcza, bo to od groma punktów.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

on chyba jakiś cyrograf podpisał w 2009, że wydusił ten finał. w "Rafie" tak opisał swoje samopoczucie po meczu z FerVerem, aż miałam ciarki. bo jak oglądałam ten finał, to jakoś nie było po nim widać, że nie czuje nóg czy coś... a tu za kulisami taka drama, cały dzień z nogami w lodzie i walka z czasem byle wyjść na kort :|
to był maks jaki z siebie dał i od tego czasu AO to same kontuzje dla niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RaFanka

Cyrograf. Dobrze powiedziane. Rafę czytałam oczywiście, nawet mam na półce obok Open i biografii Andego i historii Borga z McE ;-)
To było tak. Bogowie tenisa, oddam Novakovi i Fedowi po garnku z klepiska, ale jedna pamiątka z Australii dla mnie. Byle szybko, bo na stare lata nie dam już rady w tym upale, po świętach.
No i poszli na to. Chwała bogom!

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Potterek to chyba zajęty jest negocjowaniem stawki dla Agi w TzG ;))
Ale co ma wspólnego z prawem Uszatek #Thiem?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Harry.

A, czyli znowu mam czekać :((
Na Jasia czekaj, na Jerza czekaj...
Na opowieść o spotkaniu Marusi z Jasiem czekam już od US 2017.
Teraz Ty...
No dobra, nie napieram i przyznaję sobie tytuł Pierwszego Czekacza SFtenis, hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
marzami

Dla mnie czas między czwartą, a piątą, to największa masakra do wstawania;) Nie znoszę, bo wtedy mi się najlepiej śpi:)

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

O 5.00 ja nie muszę, ale często wstaję.
Jak po domu roznosi się rozpaczliwe miau miau (czyt.: dawaj jeść) oraz hau hau (czyt.: siku, siku), to na spanie nie mam najmniejszych szans :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marzami

Haha....nie lubię tak się zrywać, albo czekam, albo nie oglądam;)
Inaczej będę bardziej nietomna jutro, niż wcale się nie kładąc;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.