Wątek dotyczący artykułu

Niemcy pod wrażeniem Roberta Lewandowskiego. "Polak w życiowej formie, jeden ze zwycięzców zgrupowania w Katarze"

Bayern Monachium przygotowuje się w Katarze do startu rundy wiosennej. Niemieccy dziennikarze przyglądający się zgrupowaniu są pod ogromnym wrażeniem Roberta Lewandowskiego. - Znajduje się w życiowej formie - czytamy.

przeczytaj cały artykuł


conan3333

nie zauważył Pan że większość zespołu nie gra na Lewego?????? ich interesuje tylko poprawa swego wizerunku i statusu w klubie /kasiorka/ dlatego bardzo często graja bardzo egoistycznie-przeciez ślepy by to zauważył . że czasem traci na tym zespół ,jak widać mało ich to obchodzi-przecież zawsze moga wine zwalić na bez charyzmatycznego trenera !!!! i to sie własnie dzieje ale żaden dziennikarz nie ośmiela sie pisać o tym problemie /niemieccy również/ by nie pogłębić kryzysu w Bayernie !!!!!! a potem nadmuchuje sie balonik że Lewy super że wali bramki na treningu itd itd -a potem mecze pokazują jak jest naprawdę----i ja nie pisze tego że jestem fanem Lewego, że jestem kibicującym Mu polakiem , tylko że jak ten zespół będzie tak grać nadal /czyli indywidualnie/ nie ważne kto bedzie na szpicy w miejsce ew Lewego---to bedzie bardzo żle dla Bayernu /daj Boże by Lewy w miarę szybko odszedł do porządnego klubu i sporo tam pokazał bo ma po temu warunki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.