Wątek dotyczący artykułu

Jan Tomaszewski: Wojna polsko-polska jest ekstremalna. Ludzie, czy wyście wszyscy poszaleli?

Nigdy nie chciałem być politykiem z tego kawału: "Słyszałeś? Wczoraj ten polityk gadał w radiu. - Tak? A o czym mówił? - Nie wiem, tego nie powiedział" - mówi nam legendarny bramkarz, a potem polityk Jan Tomaszewski.

przeczytaj cały artykuł

Roman Pietrucha

"Chodzi o charakter człowieka. Poprzez karierę sportową, dziennikarską, polityczną doszedłem do jednego wniosku - nieważne jak o tobie mówią, ważne że mówią. Czyli interesują się tobą. " Na pewno się pan teraz cieszy, że ktoś "wpuścił" do WP te bzdety o których pan gadasz( " I wielki szacunek dla Kaczyńskiego za te zmiany. On jest Kazimierzem Górskim polskiej polityki.") Śmiech na sali ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artur Artur

Hahaha! Ależ tu MANIPULACJA Dając 1-go zielonego/plusika...automatycznie wskakują 3 czerwone minusy! Co to qur..na ma być? Stalinizm?Cenzura?WON!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.