Dyskusja

Kamil Stoch o Owsiaku i WOŚP. "Nie chcę w to wchodzić. To wykracza poza moją ideę"

Kamil Stoch to jeden z faworytów przed konkursem skoków narciarskich w Zakopanem. Polski skoczek skomentował sytuację, która panuje obecnie wokół Jerzego Owsiaka oraz WOŚP. 

obejrzyj wideo

Adnotacja

Szkoda, Kamilu, że bałeś się powiedzieć kilka ciepłych słów na temat akcji, czyniącej dobro od ponad 27 lat. Oportunizm to nie jest dobra cecha. Mówię to jako Twoja fanka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adnotacja

No właśnie... zrobiło mi się przykro, że Kamila nie stać było na powiedzenie kilku ciepłych słów, szczególnie w sytuacji opluwania Jurka (i WOŚP) przez nienawistników. Jego głos jest słyszalny w całej Polsce, mógł zrobić wiele dobrego, a tak... rozczarował - mnie, wierną fankę, która po raz pierwszy się na nim zawiodła.
PS. Adam Małysz nie bał się szczerych słów. Ave, Panie Adamie, nieustraszony Orle z Wisły!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
olesgks

Mam dokładnie te same odczucia. Mógł dać przykład i być może wyhamować ten hejt i szlam wylewany na WOŚP i ludzi w tym uczestniczących ale stchórzył. Jest jeszcze opcja taka, że on też uważa że WOŚP to szkodniki... ;-/ Mam nadzieję, że nie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.