Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże zaprezentowane. Przyszłościowa deklaracja Tadeusza Zdunka

W piątkowy wieczór w Klubie Muzycznym Parlament odbyła się prezentacja Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Kilkuset kibiców oklaskiwało niemal całą drużynę znad morza. Zabrakło tylko jednego zawodnika.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Niestety klub z nad morza musi zaczekać w kolejce bo za 2 lata Start Gniezno będzie już gotowy pod względem finansowym ,organizacyjnym i sportowym do awansu do NAJLEPSZEJ LIGI ŚWIATA :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Naruszewicz

To będziemy walczyć :) Na razie organizuj pogodę na koniec marca, bo hotel zarezerwowany i przyjedziemy dopingować GKS w zwycięskiej inauguracji sezonu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Wiem modlisz się o deszcz przed meczem ale to już przeszłość bo mój Start Gniezno ma już lepszych raiderów którzy podwyższają swój poziom sportowy a twoi raiderzy to nie spełnione "talenty" które nie przeszły testu E-ligowego więc sam rozumie START GNIEZNO -Wybrzeże Gdańsk 57-33 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Marcin Naruszewicz

Niepoważne rzeczy wypisujesz. Życzę Ci takich wyników (ale zejdź już na Ziemię albo weź zimny prysznic).
Na pewno chcę w deszczu chodzić po Gnieźnie przez weekend z rodziną :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Marcin Naruszewicz

No i gdzie ci ambitni rajderzy na fali wznoszącej w porównaniu do niespełnionych talentów z Gdańska :)
Miło się spacerowało w Galerii Piastova w koszulce Wybrzeża z całą rodzinką! To nie pierwszy wyjazd "zdobyty" przez Gdańsk!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.