Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2019

ֆzαкαlucћ jcnm

W czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 14.01.2019r(my wystartujemy 11.01) i będzie trwał do 27.01.2019r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, którzy (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Nie zapomnij o Twoim ulepszonym projekcie punktacji do RO ;) Możesz mi na tablicę kiedyś wstawić, by tu nie śmiecić Rafie i Novakovi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Po prostu chciałem wesprzeć Julię, mam podobne zdanie. Za 16 miejsce 3 punkty, za 17 dwa punkty, za 18 lub mniejsze jeden punkt do rankingu ogólnego. Nie ma sensu komplikować odejmowaniem za opuszczanie kolejek. Nie będę lobbował, bo widać, że nie ma większości do wprowadzenia takiej zmiany.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Tak, osoba z najmniejszą liczbą punktów niech ma jeden punkt do rankingu ogólnego niezależnie od tego, czy zatypowała raz, czy brała udział w całym turnieju.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

mnie tam wszystko jedno, mogą się tylko czuć poszkodowani ci od pozycji 18tej, bo mieliby tylko 1 punkt więcej od tych co w ogóle nie grali (teraz mają 3). Również wystarczyłoby zarobić ten punkt przez jakieś tsm jedno zgłoszenie ala Kaman kiedyś. Zagrał 2 rundy, zobaczył że mu nie idzie i wycofał się. Nie miałbym żadnych problemów z wprowadzeniem tego. Jak się znajdzie 20 osób za tym to proszę bardzo.

| Odpowiedz
blokuj
Pao

Ooo szacun ;) Ja niedawno dobiłem do marnych 20 tysiaków :P ale niedługo 30-stka lajków mi stkuknie więc jeśli się postarasz to tego jubileuszowego dostaniesz ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanka

Quuenusiu, odwołałam wspólną mogiłę. Wybacz! Nie ma co umierać, bo zginął śmiercią nagłą. Bez bólu i rozpaczy nad konającym. Niech przemyśli swoje postępowanie!

| Odpowiedz
blokuj
L.

Dzieki.
Nieee, no troche dramatyzuje. Ja wiedzialem, ze nie ugra za wiele w tym finale. Wiesz co mnie najbardziej boli? Ze on nawet sie nie staral. Po prostu wyszedl, odbil kilka pilek i do hotelu. Zero jakiejkolwiek walki. To jest najstraszniejsze. Wynik tego finalu byl znany jeszcze przed rozpoczeciem. Najbardziej mnie bolal final przegrany z Rogem w 2017. Wtedy chyba pierwszy raz zlapalem takiego porzadnego dola i dlugo mnie trzymalo. Ostatnio polfinal Wimbla, ale nie az tak bardzo jak to wtedy. Juz na wiele nie licze. Jeszcze 2 Garrosy (o ile Novak pozwoli w tym roku), moze USO jak wyczysci mu sie drabinka, potem tylko kuter i na ryby. Rogera juz nie przegoni. A watpie tez, ze Novak go nie przegoni. Mial wszystko w swoich rekach. AO 2017, Wimbla 2018.. Nie mozna powiedziec, ze nie mial udanej kariery, przeciez to legenda i jeden z najlepszych w historii, ale mial argumenty, zeby byc tym najlepszym. Dzieki Rafa za dostarczone emocje (te na przestrzeni calej kariery). Zaszczytem jest moc byc Twoim fanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
L.

Teraz to mi wszystko jedno. Przynajmniej na RG beda emocje, bo Novak jest w stanie mu zagrozic. A potem niech sie dzieje co chce, moze nawet nie grac do konca sezonu. Sztuka dla sztuki mnie w jego przypadku nie interesuje. Chyba czas rozgladac sie za konkretnymi mlodymi, mam nadzieje ze De Minaur pokaze sie w tym roku z dobrej strony i wygra cos duzego. Moglby nawet IW po finale z Nadalem, nie mam nic przeciwko. No to co zrobil dzis Rafa.. Tylko kibicow zal, ktorzy kupili bilety, niektorzy pewnie tez z innych miast czy zagranicy.. Powinien ich przeprosic po tak zenujacym wystepie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Queen Marusia zawsze

Wszystko fajnie tylko brutalnie musze ci napisac ze zaden mlody czy mloda nie zastapi TYCH.Jasne,trzeba bedzie komus kiedys tam kibicowac ale to nie bedzie juz NIGDY TO.Taki jest moj punkt widzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
L.

Jestem tego swiadomy, Queen. Boje sie tego dnia. Tenis nie bedzie juz taki sam, to pewne. Nie bedzie zarywania nocek, takiego kibicowania. Pewnie raz na jakis czas cos obejrze, raz na jakis czas cos napisze, raz jakis czas obejrze powtorki najlepszych meczow, ze lzami w oczach... Juz kiedys pisalem, Rafy mi nikt nie zastapi. Zawsze bedzie "pustka w sercu". Tak sie teraz zastanawiam.. Na chwile obecna chyba nawet odpuscilbym sobie tenis, gdyby dzis Rafa oglosil, ze konczy kariere.

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia zawsze

Trzeba mocno myslec zeby wyjsc z tego zwyciesko i nie stac sie zgliszczem czlowieka ktory byl kiedys kibicem tenisa.
Mozna to zrobic.Od co najmniej pol roku nad tym sie zastanawiam.
To sie da zrobic.
It's all in your heead :)

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

też tak myślałam jak Andre Agassi zbliżał się do końca. ale miałam Rafę w bagażniku i potem on stał się moim numerem 1. lubisz "Złotnika", może on Ci zastąpi Nadalskiego? życie nie lubi próżni, jeśli serio uwielbiasz ten sport, to zawsze się do kogoś podłączysz. głowa do góry, RN jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia zawsze

Ja przykladowo lubie Kaczenca,Szapo,Tsipakikusa i Zlotnika....No ale gdzie ,jak im do Portka ????????????????????????????????????????????
Gdzie im do naszego Ufoludka ???????????????????????

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

jeszcze portka przebije któryś osiągami i za 15 lat "ech, komu teraz będę kibicował, drugiego takiego Tsipakikusa już nie będzie... 35 szlemów... nawet do 24 Shapo nikt nie ma szans się zbliżyć :'("

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

to prawda, te rekordy nawet dla ludzi nie lubiących Rafy, to kosmos nie do powtórzenia. musiałby się znaleźć chłopak, który już w wieku 16 lat zacząłby gromadzić te zwycięstwa i tak cały czas przez kilkanaście lat utrzymać formę... masakra.

| Odpowiedz
blokuj
L.

Nie chodzi o to, ze ma duzo szlemow. Cherubin czy De Minaur moga nic nie wygrac a i tak bede im kibicowal. Ale to nie Rafa. Takiego drugiego nie ma i nie bedzie.

| Odpowiedz
blokuj
Pao

El będzie #TeamZłotnik :) to chyba jasne? Takie przynajmniej sprawiał zawsze wrażenie :P
Ja też mam już zarezerwowanego Saszę na przyszłość :/ ewentualnie dojdzie De Minaur więc dylematu jako takiego nie mam :P i tak Novaka nikt nigdy przenigdy nie zastąpi.
Tak samo jak Wam Rafy nikt. Dziś faktem się stało, że trzech tenisistów z największą ilością wygranych GS to aktualnie grający zawodnicy. Tej ery męskiego tenisa która trwa obecnie się za naszego życia nie przebije, nie ma szans.

| Odpowiedz
blokuj
L.

To widzę, że w końcu będziemy siedzieć w jednym boksie, bo ja też Cherubin i De Minaur. Ale to będzie jak napisałem "przegrał? trudno. wygrał? fajnie".
A Złotnik niech dojdzie już w końcu w gs gdzieś dalej, może niech coś wygra bo do końca kariery będzie tak zawodził. Chyba trochę za duża presja :/

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.