Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2019

ֆzαкαlucћ jcnm

W czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 14.01.2019r(my wystartujemy 11.01) i będzie trwał do 27.01.2019r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, którzy (…)

przeczytaj cały artykuł

Fabby

Beznadziejny finał. Chociaż nie lubię Djokovicia, to przyznaję, że był dzisiaj niezwykle mocny. Niemniej dyspozycja Rafy koszmarna, kompletnie rozregulowany celownik i brak forehandu. Nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałam tak słaby finał WS. Tym większe moje rozczarowanie, że porażki w takim stosunku spodziewałabym się po Berdychu czy Raoniciu (którzy po prostu i tak cieszyliby się z samego występu w finale), ale nie po Rafie. Trzy szybkie sety...tego nie zakładałam nawet w najczarniejszym scenariuszu. Ogromne rozczarowanie brakiem widowiska. Bo emocje były. Tyle, że u mnie skrajnie negatywne.
Swoją drogą...wujka Toniego nie było już nawet w boksie. Rozumiem, że nie jest już trenerem Rafy, ale - tu pytanie do największych fanów - czy nie będzie go już nawet wspierał na widowni w tak ważnych meczach? Smutno było go nie widzieć, kiedy kamera przeskakiwała do boksu :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabby

Czołem, Tom! ;) Trochę pojawiam się i znikam, ale zawsze prędzej czy później wracam. Nie mogło być inaczej po sesji, kiedy to wreszcie mogłam bez wyrzutów sumienia zasiąść przed telewizorem na AO :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabby

Lepszy rydz niż nic ;) A bywałabym pewnie częściej, gdybym oglądała więcej tenisa, ostatnio mi się to trochę gorzej z wielu powodów udaje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

Mówmy raczej o małej kurce ;) :D
---> Zagraj z nami choć jeden etap (np. IW) w typerku, to będzie rydz! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Fabby

Nie wiem, jakie będą moje szanse z takimi wyjadaczami...chyba muszę liczyć na szczęście nowicjusza :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pao

Nie na naszym, miałem włączonego streama z Brittish ES :P
wyślę Ci link do tego świętowania na MCA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.