Wątek dotyczący artykułu

Wiemy, jak będzie wyglądać plan transmisji z F1. Szereg niespodzianek dla kibiców

Za nami konferencja Orlenu i Roberta Kubicy. Wiadomo już, w jaki sposób wyścigi Formuły 1 w sezonie 2019 pokazywać będzie Eleven Sports. Stacja przygotowała dla widzów szereg niespodzianek.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz22

Powiem tak :).Nie interesuje mnie to gdzie i jak pokażą transmisje z F1 ale żeby to był kanał otwarty bo jeśli ja mam płacić 50 złotych za jeden wyścig to ja wolę sobie zalać paliwo do samochodu i jeździć aniżeli chodzić na piechotę za te pieniądze :) .A na kanale otwartym za darmo wszyscy obejrzą i to tak na prawdę ucieszy kibiców Roberta Kubicy ,pozdrawiam cieplutko tylko tyle z mojej strony co chciałem napisać :) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_Anonim_

pakiet kanalu eleven sport kosztuje 10 zl za miesiac, w miesiacu masz minimum 2 wyscigi a zdarzaja sie i 3 wiec drogo nie wychodzi a masz caly weekend wyscigowy w telewizorze porzadnej jakosci i bez reklam trwajacych po 15 minut

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
_Anonim_

W UPC pelen pakiet kosztuje 10 zl a slyszalem, ze ludzie wykupuja abonament w ipli za nawet 5 zl i tam maja eleven wiec opcje do wyboru macie a 5 zl? co to jest wiecej pewnie tracicie zeby kupic dzieciakom lizaka niz to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tomasz22

nie napisałem wszystkiego benzyna ma służyć tylko do odpalania a ja jeżdżę na gazie więc spokojnie raz na jakiś czas benzyny za 50 złotych wystarczy zaś gaz do pełna :D .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
One_Shoot

A no to panie kolego trzeba bylo tak od razu:)) Ja co prawda nie jestem milosnikiem gazu ale kazdy znajdzie na rynku cos dla siebie.Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.