Wątek dotyczący artykułu

10 Years Challenge: Włókniarz Częstochowa całkowicie zmienił wizerunek. Finanse nie są już problemem

W ciągu dziesięciu lat Włókniarz Częstochowa przebył wizerunkową rewolucję. W 2009 roku klub miał problemy z regulowaniem płatności i musiał renegocjować kontrakty z zawodnikami. Obecnie działacze nie mają z tym najmniejszych problemów.

przeczytaj cały artykuł


omniscient

Emil niedawno w jednym wywiadzie wprost powiedział że został przez Włókniarz oszukany. Dla mnie osobiście (bez personalnych wycieczek) kpiną jest to, że po bankructwie i nie spłaceniu długów, na tym samym miejscu powstaje klub z taką samą nazwą, z takim samym logiem, działa na tych samych zasadach a w pompie ma długi. Wszystkie aktywa poprzedniego klubu w tym prawa do nazwy czy loga powinny być częścią układu likwidacyjnego i być zablokowane do czasu spłaty należności. Nie byłoby sytuacji w której pod względem długów jedzie inny klub a pod względem tytułów i medali jest ten sam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Obecna spółka nie jest Emilowi winna ani kopiejki. Natomiast poprzednia - zdecydowanie tak. Obecna spółka miała prawo wykupić np. logo, nazwę tak jak słynną (dzięki panu Skrzydlewskiemu) polewaczkę od syndyka masy upadłościowej poprzedniej spółki. Zapewne tak też się stało. Żużel w Częstochowie poniósł pełne konsekwencje przewidziane prawem - ba! - zostało nawet ukarane nic nikomu niewinne Stowarzyszenie Włókniarz Cz-wa poprzez roczny zakaz startów w II lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.