Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: siła mistrza z Lublina. Energa AZS rozbita we własnej hali

Bardzo jednostronny pojedynek obejrzeli kibice w Koszalinie. Energa AZS nie potrafiła powstrzymać ataków MKS-u Perły Lublin. Akademiczki przegrały w 16. kolejce PGNiG Superligi Kobiet 16:30 i straciły pozycję wicelidera.

przeczytaj cały artykuł

rogoMKS

Bajkopisarzu kempski, kiedy w końcu odnajdziesz zgubione jaja i przeprosisz?

A co do meczu - mnie cieszy przede wszystkim dobra dyspozycja Wali. Oby to był znak powrotu do wysokiej dyspozycji na stałe. Mam także nadzieję, że to był ten właśnie mecz od którego gra będzie coraz lepsza i lepsza. Aż do dwudziestego pierwszego złota.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maćko18

Wala wraca, naprawdę. Zalążek tego widać było już na Globusie. Wreszcie jest ten power w nogach. Widać jak Walusia przyspiesza akcje. Wiem jednak, że stać ją jeszcze na więcej. Szybsza gra to nie tylko stwarzanie okazji dla koleżanek, ale i częstsze okazje do wjazdów na zwodzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.