Wątek dotyczący artykułu

Angielskie media oceniły Łukasza Fabiańskiego. "Wzbudził zaufanie swoich obrońców"

W poniedziałkowym spotkaniu Premier League West Ham United zremisował z Liverpool FC 1:1. Wiele pracy w tym meczu nie miał Łukasz Fabiański, co wpłynęło na noty polskiego piłkarza od angielskich mediów.

przeczytaj cały artykuł

prosty

Dziennikarzu,czy aby na pewno oglądałeś ten mecz o którym piszesz?Fabiański za wiele interwencji dzisiaj nie miał.......???Przy tak ospałej i zamulonej linii defensywnej i defensywnych pomocników,liverpoolczycy wjeżdżali w pole karne jak w masło,skąd kilkanaście strzałów oddali,więc nie siej defetyzmów i postaraj się Pan bardziej sumiennie wykonywać swoja pracę,bo Ja za taką bym ci raczej nie zapłacił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szczęść Boże

Dokładnie, od pierwszych chwil do ostatniego gwizdka było gorąco w polu karnym Młotów. Fakt, West Ham mądrze się bronił, ale Fabian łatał dostrzeżone przez Liverpool dziury w defensywie i uratował popisowo kilka bardzo groźnych strzałów czy dośrodkowań. Ktoś kto pisze, że Fabian nie miał za wiele do roboty nie oglądał tego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Liverpool oddał na bramkę Łukasza 6 strzałów (1 gol)
Uderzenia zawodników The Reds były anemiczne i Fabian je bez trudu bronił.
Jeśli coś więcej by przepuścił ( bo przy uderzeniu Mane był bez szans) prasa na wyspach miałaby z niego niezły polew.
Mecz oglądałem od 1-90 minuty.

| Odpowiedz
blokuj
Szczęść Boże

Liczysz strzały w światło bramki, a pamiętaj o groźnych dośrodkowaniach w pole karne po rożnych. Numer z Manem był po bezczelnym spalonym, choć potężnych petard nie sadzili, nie znaczy to, że wszystkie ich strzały były anemiczne.

"Mecz oglądałem od 1-90 minuty" - no to pominąłeś akcje sam na sam w 93, gdy obrona Młotów przepuściła w centrum napadziora :) Fabian zachował stalowe nerwy. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kasyx

Tak, przy dośrodkowaniach spisywal się dobrze. Bezbłędnie oceniał lot piłki.
Strzał Origiego, nie dość, że po kolejnym metrowym spalonym (szczęście że nie padł gol) był równie anemiczny i Fabian złapał go w koszyczek.
Byłbym niesprawiedliwy, nie podkreślając świetnego ustawienia Łukasza przy strzałach, ale to naprawdę nie były trudne uderzenia.
Lubię Fabiańskiego i nie chcę umniejszać jego zasług, ale miewał już znacznie trudniejsze mecze.
Przynajmniej tak to wyglądało z mojej perspektywy:)

| Odpowiedz
blokuj
Grek Zorba

Ile strzałów obronił? Ile było groźnych? Chyba ten Origiego ale to w niego poszło. Dobrze napisane, miał mało pracy, co zresztą brytyjskie media potwierdzają. Nie wiesz nie komentuj bo się ośmieszasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
prosty

Greku Zorba,obronił tyle ile mógł i powinien,ile było grożnych?nie wiem zapytaj Fabianskiego(z mojej perspektywy kilkanaście-czy złapane dośrodkowanie to nie jest obroniony strzał?dla mnie jest,dla mediów nie wiem),przy okazji zapytaj Boruca czy strzał-podanie Żewłakowa w el.MŚ 2010 z Irlandią Płn. też zalicza do grożnych.....jeszcze jedno nie wierz we wszystko co media napiszą,lepiej obejrzeć meczycho samemu i wyciągnąć swoje wnioski.Raczej myślę,że się nie ośmieszam.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Grek Zorba

Moim zdaniem to był przeciętny mecz. Dobrze przy wrzutkach, przy strzałach bronił co w niego leciało. Widziałem mecze, kiedy miał dużo więcej roboty. Co do Boruca, to patrząc na stan murawy to było to groźne podanie Żewłakowa ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.