Wątek dotyczący artykułu

Znany nowy prezes Orlenu Wisły. Klub poprowadzi Robert Czwartek

Robert Czwartek, do niedawna dyrektor wydziału sportu i turystyki w płockim ratuszu, został nowym prezesem Orlenu Wisły Płock. Zastąpi na tym stanowisku Adama Wiśniewskiego.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Sprawdziłem gościa na ile mogłem, podzwoniłem do znajomych w Płocku, nawet jeden zna chłopa osobiście... To jest z dużą dozą prawdopodobieństwa koniec Wisły jaką znamy z ostatnich dziesięciu lat. Myślę, że każdy z nas piszących na tym forum (może z wyłączeniem maxiego) byłby lepszym kandydatem na prezesa. Chociażby ze względu na fakt, że znamy zasady gry w piłkę ręczną i zawodników. R.I.P.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Święta wojna umarła w roku... Chyba 2013, kiedy wygraliśmy w OA różnica 15 bramek. Od tego czasu równia pochyla... A zapowiedzia tego było odejście Miszczynskiego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Tu nie trzeba dzwonić ani wypytywać żeby stwierdzić czy ma kompetencje. Okoliczności powołania i pierwszy wywiad mówią chyba wszystko.
Gadżet o zarządzaniu klubem nie miał pojęcia, ale jest ze środowiska piłki ręcznej i orientuje się jako tako, jaki poziom prezentuje dany zawodnik i na jakie wynagrodzenie zasługuje. A teraz?
1) Rada nadzorcza- ani jednej osoby mającej pojęcie o tym sporcie
2) Prezydent miasta- patrz jak wyżej
3) Prezes klubu- patrz jak wyżej
4) Wiceprezesa- brak
5) Dyrektora sportowego- brak
To kto kto tu będzie miał cokolwiek do powiedzenia na tematy sportowe? Trener który teraz jest a za chwilę go może nie być?
Wszelkiej maści menadżerowie ze świata piłki ręcznej już zacierają ręce żeby wcisnąć Wiśle swoich podopiecznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

To Toledo odejdzie w tej sytuacji. Zobaczy z kim ma przyjemność rozmawiać o ile juz nie podpisał w jakims klubie na zachodzie. Co prezentuje ten facet przekonamy sie po 2-3 miesiacach. Jeszcze sie okaze, ze bedziecie tesknili za Adamem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.