Wątek dotyczący artykułu

Puchar Federacji: Pawluczenkowa za mocna dla Linette. Polki przegrały z Rosjankami

Magda Linette przegrała z Anastazją Pawluczenkową w drugim pojedynku spotkania w ramach Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Federacji w Zielonej Górze. Polska przegrała z Rosją i właściwie straciła szansę na awans do Grupy Światowej II.

przeczytaj cały artykuł

Lovuś

Magda pokazała to czego nie pokazała Iga. Zaangażowanie, wolę walki...
No ale cóż, tym nie da się nadrobić różnicy klas zawodniczek. Szkoda, szybko nam Rosjanki pokazały, że do takich reprezentacji jak Rosja nam bardzo daleko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
użytkownik usunął konto-

Na zadupiu ten turniej jest szczerze mówiąc, to nic dziwnego, teraz już jest więcej osób, rano na streamie byly w ogóle pustki. Dla mnie nie opłacało się jechać przez całą Polskę żeby zobaczyć Kasatkinę, Kontaveit i Pawluczenkową. Zależalo mi na El i Woz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
użytkownik usunął konto-

Wiem, jaki masz stosunek do Magdy, ale ona przynajmniej dzisiaj włożyla całe swoje serce i pokazała walkę, zabrakło umiejętności. Iga przeszła obok meczu bez ambicji. Natalia ostatnio dostała u siebie w Sankt Petersburgu w 2 łatwych setach od Martincovej. Niestety Iga dziś nic nie pokazała. Jastremska i Kostyuk też mnie nie interesują :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.