Wątek dotyczący artykułu

Wilfredo Leon potwierdza wielką klasę. Zadziwia Włochy, mimo że od kilku tygodni gra z kontuzją

Po kapitalnym występie Wilfredo Leona w meczu finałowym Pucharu Włoch, o Kubańczyku z polskim paszportem ponownie stało się bardzo głośno w siatkarskim świecie. 25-latek poprowadził zespół do wygranej, mimo że od kilku tygodni jest kontuzjowany.

przeczytaj cały artykuł


jaet

To jest właśnie druga strona medalu. Polska wyglądała fizycznie dużo lepiej niż większość reprezentacji na MŚ m.in. dlatego, że nasi zawodnicy nie kończyli sezonu klubowego wyciśnięci jak cytryny. A tak wygląda włoska liga, dopóki całkowicie nie leżysz, to masz grać. Wystarczy przypomnieć sobie ostatni sezon Kurka w Lube. Na szczęście przed najważniejszymi meczami repry, Leon będzie miał kilka miesięcy na powrót do optymalnej dyspozycji fizycznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xomki

Dokładnie, ja natomiast jestem ciekawa jak Leon będzie sobie radził z całorocznym graniem. Co innego grać w klubie i mieć kilka miesięcy wolnego. Leon to najlepszy siatkarz na świecie, ale zastanawiam się tylko czy wyjdzie przemęczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.