Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Zengota: Wiadomość o Łagucie tchnęła w drużynę wiarę. Czekamy na niego (wywiad)

- Naszym celem jest utrzymanie w PGE Ekstralidze, a pojawienie się Grigorija Łaguty może nam pomóc go zrealizować. Czekamy na Griszę - mówi Grzegorz Zengota. Nowy zawodnik beniaminka nie kryje, że w Motorze czeka go spore wyzwanie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Xing Zao Chan

Słuchaj wiejski cw..u po mnie możesz jechać ile ci się podoba. Ale od mojej matki sie odpier..... Są jakieś zasady ale skąd taka szma..a jak ty może je znać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nataszek

Na pewno najwięcej wiary i nadziei jest w tych, którzy po przyjściu Łaguty stracą miejsce w składzie, byc może już bez żadnych szans na wypozyczenie do nizszej ligi. Ci z pewnością oczekują go najbardziej...Zengi tym wywiadem tylko potwierdza moją opinię o nim-dzieciaczka, który coś klepie, zanim pomyśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nataszek

I co teraz? Mam już płakać czy na kolanach do Częstochowy? Jak mniemam, jesteś z Lublina, bo tym po awansie palma odbiła kompletnie. Też kiedyś byli fajni. Widziałam na własne oczy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
beejay

Obstawiam, że wleźliśmy z butami na ekstraligowe forum i panoszymy się jak u siebie :) Takie stwierdzenia już tu widywałem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
simon68

A to co my jestesmy ten przyslowiowy ""gorszy sort "" Mamy chodzic i przepraszac ze jestesmy ? Tyle hejtu , szydery i goowna co na nas wylalo sie po awansie , to nie otrzymal zaden beniaminek jakiej kolwiek ligi . Patrze na Motor moze i przes rozowe okulary , ale takie jest spojrzenie kazdego kibica na swoj klub . Moze i spadniemy , moze nie przekonamy sie na torze . Ale miec do nas pretensie . Wlasnie o co ???

| Odpowiedz
blokuj
beejay

No mnie nie pytaj bo i dla mnie takie podejście jest niezrozumiałe ale to było tylko moje przypuszczenie, Koleżanka się może zaraz uzewnętrzni :) P.S. Ja tam jakoś szczególnie inaczej, niż za czasów II czy I Ligi nie piszę :)

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Po ostatnie wycieczce do Szwecji , mam napisany pozew . A w sobote Walentyne musze oblaskawic :}} Dajcie jakis namiar moze sie cos wykombinuje .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
simon68

Nie wiem , ktore sa dobre . Ja stosuje akurat te po , ktorych pamiec sie traci :} Ale jak potrzebujesz fachowej opini to daj mnie troche czasu , a dowiem sie u znajomego fachowca :}

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

Nie chodzi, że coś złego, ale bądź uczciwy i przyznaj szczerze, że jest tu wiele osób z Lublina, które nie dadzą sobie nic powiedzieć, obrażają wszystkich, ktorzy śmieją mieć inne zdanie niz oni, zachowują się tak, jakby znajomości mieli u prezesów wszystkich klubów, po czym okazuje się, że ich newsy są g...warte. Ja rozumiem, że awans do Ekstraligi po dwudziestu kliku latach może bardzo cieszyć, ale mieszanie z błotem tych, którzy wątpią w to, że Motor będzie w finale, jest łagodnie mówiąc irytujące, a tak serio - po prostu żałosne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pz0

Moja panno, zdecydowana większość kibiców z Lublina pogodziła się ze sporym prawdopodobieństwem spadku. Co do obrażania, to zauważ że paru jołopów z pewnego miasteczka się nas czepiła. W każdej lidze jak widać ktoś musi się do nas dowalić. Część kibiców od nas odpłaca więc pięknym za nadobne. przyznaję jednak że nieco się za bardzo zapędzają.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

A moja pani jako nauczycielka w klasach 1-3 jest cały czas zmęczona i w wakacje też jest cały czas zmęczona i w wakacje twierdzi, że ta robota ja wykończy??? Rozumiesz coś z tego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nataszek

W 0-3 to już trzeba być jakimś kamikadze. Raz byłam na zastępstwie w 2. klasie i wyszłam umęczona, jakbym przerzuciła z tonę węgla.

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

Potem jest niewiele lepiej. Najlepiej to się pracuje w gimnazjum... Mają na wszystko wyrąbane, ale przynajmniej jest spokój na lekcjach.

| Odpowiedz
blokuj
banita

Kolega uczył fizyki. Jak nad nerwami Pr, estał panować i finanse zaczęły mu się nie zgadzać to się zwolnił i otworzył bufet szkolny...w tej samej szkole:) finansowo ciut lepiej ale głowa spokojna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.