Wątek dotyczący artykułu

Postępy w Williamsie. Silnik odpalony, Russell wyjedzie jako pierwszy

W Williamsie trwa walka z czasem. Przed godz. 12 George Russell pasował fotel w złożonym modelu FW42. Wcześniej uruchomiono też silnik w nowym pojeździe ekipy z Grove. Roberta Kubicę na torze zobaczymy dopiero w czwartek.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz22

Czytałem że niby Robert sam zrezygnował z testów ale dla mnie to jest upokorzenie Roberta i na czysto robią go w konia czuję się zawiedziony owszem może to i lepiej że nie media nie będą go wieszać w razie jakiejś wtopy modelu ale patrząc na to z drugiej strony to Russell będzie się pewnie czuł za kierownicą bo będzie jeździł zaś Robert jeszcze nie miał tego modelu w rękach i tu wiele straci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unia Pany

Popatrzmy na to z innej strony, dzisiejsza jazda to itak głównie da odpowiedź czy wszystko wspolpracuje tak jak nalezy i podstawowe sprawdzenie bolidu, jutro rano robert wsiądzie, sprawdzi, pomoże ustawic i efekt tego zobaczymy w popoludniowej jezdzie georga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Nie wiadomo czy zyska, ja na jego miejscu miałbym pewne obawy przed wyciskaniem czegoś więcej z tego bolidu niż zachowawczy przejazd. Całe to opóźnienie i pośpiech przy montażu nie napawa optymizmem. Pośpiech zawsze daje większe możliwości do popełnienia prostych błędów.
Owszem, też miałem pierwszą myśl taką że Kubica powinien zaczynać ale równie dobrze Robert mógł stwierdzić, że nie będzie cisnąć na zmianę planu i niech młody sprawdzi czy maszyna jest dobrze złożona do kupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomasz22

Poczekajmy zobaczymy i napiszemy coś więcej co uczynił ten młodzieniec podczas swojej próby dzisiaj w czasie popołudniowej fazy testów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.