Dyskusja

Sektor Gości 103. Witold Bańka: Powrót Kubicy to niesamowita historia. Ktoś nagra o tym film [3/6]

Czy minister sportu i turystyki Witold Bańka wierzył w powrót Roberta Kubicy do Formuły 1? Jak ocenia historię polskiego kierowcy, który po 8 latach od wypadku w Ronde di Andora i 18 operacjach zdołał wrócić na szczyt? Dlaczego minister spodziewa się, że znajdą się chętni, żeby nagrać film o Robercie Kubicy? Czy są szanse, że Polska Fundacja Narodowa znajdzie środki na taką produkcję? Jak Bańka postrzega decyzję PKN Orlen o podjęciu sponsoringu zespołu Williams Racing, w którym będzie jeździł Robert Kubica? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 103. odcinka programu "Sektor Gości". Z Witoldem Bańką rozmawia Michał Bugno. 

obejrzyj wideo


Piotr Buchman

Kosmiczne pieniądze ORLEN powinien dać pisiorom im ciągle mało a korytka uciekają Unia jest nie osiągalna zwłaszcza dla Kempy i Zalewskiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Szczytem hipokryzji jest to, że po sowite pensje , a później emerytury z Unii wybierają się ci, którzy w Polsce na tę Unię plują i starają się ją Polakom obrzydzić. Np chytra baba z Brzeszcz, która z siedziby rządu wyrzuciła unijne flagi , startuje teraz do UE po wypłaty w euro. Czarnecki po raz kolejny się wiesza u klamki w kasie Unii, choć jest najbardziej skompromitowanym z europosłów - za nieetyczne zachowanie jako pierwszy w historii europoseł pozbawiony stanowiska funkcyjnego w europarlamencie. Zamiast walczyć o polskie interesy w Brukseli, głównie siedzi w Polsce we wszystkich możliwych telewizjach i radiach. Wcisnął się o zgrozo! nawet do siatkówki, kompletny dyletant, tylko po to by "brylować" w Polsat Sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.