Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Nick Morris nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik!

Nie będzie Grigorija Łaguty, ale będzie kolejny zawodnik przechwycony ze Stali Rzeszów. W sobotę ROW Rybnik pochwalił się zakontraktowaniem Nicka Morrisa. Australijczyk jest dziewiątym seniorem w kadrze zespołu trenera Piotra Żyto.

przeczytaj cały artykuł

RychuApator

spoko Twoje zdanie dla nas sukcesem będzie pierwsza 4 (osobiście słabo to widzę ), Holta i tak nie pojeździ bo za niego młody Holder będzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

ciiiiiiii on ma swój świat. Wystarczy prześledzić np okres transferowy by zobaczyć ,że on jest.... INNY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Emil Cichowicz

Na ten moment to jest chyba najbliżej Wrocławia bo Rybnik odpadł... Jeszcze Rafał Haj jest z Wrocławia więc chciałby żeby Grin poszedł do Wrocka. Ale to tylko wszystko domysły...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mr.Been

Ciągle jesteś na"nie"jeśli chodzi o Grega w Sparcie,to,że będzie startował w EE jest pewne,Stali nie stać,w Motorze miejsca brak.Andrzej Rusko prawdopodobnie podpiszę się na ten kontrakt,facet wie co robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
jotefiks

Poczytaj komentarze to zobaczysz, że to ja mam rację. Mylisz się tak samo jak z ruskiem i Tomkiem z bamy. To są różne osoby. Z Gorzowa ale różne. Ten łeb jest z Wrocławia na dwóch kontach. Napinacz i kibic sukcesu.

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

No, mnie nie stać, żeby się tak błaznić i udawać znawcę jak uja wiem tak jak ty to robisz mule bheh. Jak tam Lambert, podpisał w końcu w tym wrocku? Heh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Anty Asfalt

Prawda jest taka że Andreas na EE to jest porażka. San Grisza Was nie uratuje. Wydając tyle na Lagute faktycznie bralbym i Grega aby mieć pewność że ta kasa nie pójdzie w błoto

| Odpowiedz
blokuj
Kibic gorszego sortu

Jonssona nie będzie w Łodzi ani gdzie indziej bo nawet jeśli wezmą Hancocka to Motor nie pozbędzie się Jonssona. Zakładając, że doszedłby Hancock, on i Łaguta mieliby pewny plac zostałoby 3 kandydatów do 1 miejsca w składzie plus roli rezerwowego - Jonsson, Michelsen i Lambert. Jeśli brac pod uwagę poprzedni sezon to Jonsson średnią na torze pokazał, że jest z tej trójki najlepszy.
Jeśli Jonsson miałby gdzieś odejść to najwczesniej w maju po dojściu Łaguty i pod warunkiem, że we wcześniej rozegranych meczach byłby dużo gorszy od Michelsena i Lamberta.

| Odpowiedz
blokuj
Kibic gorszego sortu

Dokładnie.
No w sumie rezerwowym może byc tylko Lambert.
Więc rywalizacja o miejsce w składzie byłaby Michelsen - Jonsson.
Nie wiem który z nich będzie lepszy? Michelsen bardziej rozwojowy ale z drugiej strony Jonsson był w zeszłym roku lepszy i ma dużo większe doświadczenie w ekstralidze.
No ale i tak przed dojściem Łaguty wszyscy mają miejsce w skladzie. 8 punktów do maja każdy z nich raczej zrobi.Poza tym muszą mieć jakieś zabezpieczenie na wypadek kontuzji czy innych wypadków losowych.
To byłaby głupota gdyby Motor któregoś miał wypożyczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Artt

Delikatnie pisząc to nie masz racji, a budzety z malymi wyjatkami sa wydrenowane do granic. I żaden jeden, czy dwa przegrane mecze nie sprawią ,że kluby znajda ok. 2mln na Grega...Znajdzie prace, ale za max 1,5mln.

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

A skąd ty wiesz ile chce Greg ? Od Ostafy czy innych ? Zresztą obojętnie ile , to dostanie ile chce i się przekonasz. Za dobry grajek jest żeby się nie cenić , a zawsze znajdzie się taki który da

| Odpowiedz
blokuj
lancet1

A ja bardzo lubię Amerykanca. Jego optymizm i ciągle bijący ciepły uśmiech zawsze były wartością dodana w każdym parkingu. Chyba nikogo nie wykiwal w pięknej karierze o której żaden Polak nie może nawet marzyć. Trochę przesadziłem, marzyć moze;-) Szanujmy człowieka. Przez lata zafundował nam fantastyczne widowiska. A to, że chce jeszcze na koniec kariery kilka stowek zarobić więcej... Żużlowcy jeszcze nie mogą kończyć kariery w Chinach czy w Turcji za kosmiczne pieniądze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.