Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Mączyński odpowiada na zarzuty Ricardo Sa Pinto. "Dla mnie jest zwykłym tchórzem"

Krzysztof Mączyński w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" odpowiada na zarzuty Ricardo Sa Pinto. - Będę się bronił. Nie pozwolę, by przebieraniec z Portugalii obrażał mnie i w konsekwencji moją rodzinę - mówi.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Sporo ważnych rzeczy jest w tym wywiadzie, nawet jeśli nigdy nie miałem wielkiego szacunku do Mączyńskiego to świetnie ukazał jaką patologią stała się Legia za Sa Pinto. Są też prawdziwe powody odejścia Kante, którego teraz wobec słabej formy napastników brakuje. Oby portugalski przebieraniec został jak najszybciej pogoniony razem ze swoim agentem sprowadzającym do klubu znajomych trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Witaj, oczywiście że tak. Sporo już o tym mówione i porównywane z Chorwatami, ale naprawdę śmieszne jest, że niemający pojęcia o piłce pan Mioduski tym razem zakochał się w opcji portugalskiej i ta się wydaje jeszcze gorsza od chorwackiej (w sumie to tamto skończyło się klapą w Europie, ale jednak dubletem w kraju), bo po dobrej punktowej końcówce jesieni, początek drugiej rundy (do której "Burak" miał masę czasu przygotować zespół) jest beznadziejny. Do tego te transfery rodaków Sa Pinto to kolejne nieporozumienie, zachowanie jego samego to jeszcze kolejne. Legia z tym gościem nie zdobędzie tytułu na pewno, a tylko pogorszy sytuację (grupa pościgowa jest liczna, walka o puchary będzie toczyć się do samego końca). A najlepiej, gdyby obaj kudłacze usunęli się z klubu. Mioduski dotąd miał farta, bo w Legii są (w zasadzie to byli, bo zostają kolejno odstrzeliwani przez Portugalczyka) najlepsi piłkarze z Polski z tej ligi, którzy wyrwali ostatnie mistrzostwo charakterem. Widzę oczami wyobraźni dublet, ale w wykonaniu Lechii. Legia w tym kształcie tego nie zrobi, nie wierzę w to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Niestety - Mioduski być może ma i dobre intencje, ale jest strasznie nieporadny i nie ma rozeznania. Bierze trenera, który nigdzie nie zagrzał długo miejsca i daję mu tak długi kontrakt. Zatrudnia dyrektora sportowego, a potem pozwala by transfery przeprowadzał znajomy Sa Pinto. Tu chyba potrzebny jest jakiś wstrząs (przegrane mistrzostwo i PP?), żeby Mioduski przejrzał na oczy. Szkoda, bo Legia kilka lat temu była na dobrej drodze do zostania europejskim średniakiem. Za Berga, potem za Czerczesowa, wyglądało to naprawdę nieźle i wszystko miało ręce i nogi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Tofik83

"Oby portugalski przebieraniec został jak najszybciej pogoniony razem ze swoim agentem sprowadzającym do klubu znajomych trenera." - zapewne nie tylko ja chciałbym aby to nastąpiło po najbliższym meczu pucharowym z Rakowem :)
BBJ !!! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.