Wątek dotyczący artykułu

ATP Dubaj: Stefanos Tsitsipas nie przeszkodził Rogerowi Federerowi. Setny tytuł Szwajcara

Roger Federer pokonał Stefanosa Tsitsipasa i po raz ósmy wygrał turniej ATP World Tour 500 w Dubaju. Dla Szwajcara to setny singlowy tytuł w głównym cyklu.

przeczytaj cały artykuł

Król Roger

Długo nie zaglądałem...Gdzie się podział "największy fan" Rogera, bo coś nie widze jego komentarzy, a zawsze wylewał tu swoją frustracje :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaportPasjonaty

O kim mówisz,jeśli masz na myśli tego,,największego fana''ale nie wiem o kogo dokładnie Ci chodzi.To chyba został usunięty przez moderacje i forum-w końcu i oby,bo pewności nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Król Roger

Nie pamiętam jaki miał nick, ale oskarżał Rogera o doping, a Tony'ego Godsticka, że mu kupuje mecze i wiele innych bredni wygłaszał :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
RaportPasjonaty

Tak już kojarze,ale też nie wiem dokładnie jaki miał nick,ale to nie ważne dobrze,że został usunięty.....Ok nie mówmy już o ,,pseudofanach'' itp,Dziś wielki dzień Federera ;magiczna setka osiągnieta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Król Roger

Ot kolejny rekord, można się przyzwyczaić :D Jimbo raczej nie dogoni, chyba że w przyszłym roku jednak nie zakończy kariery, zobaczymy, ciekawi mnie jak wypadnie w Miami, w końcu inny obiekt, może nie będzie to Hard-Clay.Tam mu nigdy dobrze nie szło, mimo 3 wygranych, zwłaszcza że 2 to były w czasach kiedy wygrywał wszystko jak leciało, a w 17...Tam miał ogrom szczęścia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
RaportPasjonaty

Tak racja rekord jak rekord ,ale niech je śrubuje,bo już wielu okazji może nie mieć.Zgoda co do Miami,tam zawsze szło mu ciężko.Wygrywał w latach swojej największej dominacji i wirtuozerskiej gry i nawet wtedy nie były to łatwe wygrane,a także jak wspomniałeś w tym magicznym 2017 roku,który był takim ostatnim powiewem absolutnego geniuszu.Jednak nie wybiegajmy tak daleko na razie wygrał w Dubaju po naprawde świetnym meczu.W ogóle Fed zaczął ten turniej troche jakby z opóznionym zapłonem lekko pod formą.Co groziło nawet odpadnięciem w pierwszym lub drugim meczu,ale dwa ostatnie pojedynki,to już świetny poziom.Co do Connorsa,on chyba nawet nie chce tego zrobić.Musiałby jeszcze wygrać 10 tytułow.Sam kiedyś mówił,że to nie jest jego celem.Chociaż te 105-7 jest całkiem realne.''''''

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Kamileki

Przecież Fed już zapowiedział, że za rok zagra ponownie w Dubaju :) 2020 to jest takie minimum jeśli nic losowego się nie wydarzy. Ja obstawiam, że Roger pogra co najmniej do 2021 roku i naprawdę nie będę zdziwiony jeśli skończy karierę jeszcze później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.