Dyskusja

Pao

przejdź na stronę użytkownika

krnąbrny drrwal

Cześć Pao! Ponieważ planuję w przyszłości poprowadzić jakiś mniejszy turnieik, obserwuję uważnie i z podziwem pracę takich fachmanów jak Szakiego w AO i teraz Twoją, przy okazji jednak zauważyłem drobną niezgodność u El Nadalla w szablonie 5: typował ba.ac - a w headerze jest bb.ac, a także większą niezgodność u BZR-a w szablonie 4: typował cb.ba - a headerze jest bc.aa. W tej ogromnej masie literek i cyferek 2 błędy to zaledwie ułamek promila, co nawet Pitagorasowi się przytrafiało ;) Mógłbyś to sprawdzić? Przepraszam, że zawracam Ci głowę takimi drobiazgami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Dzięki, faktycznie mogłem się pomylić przy przepisywaniu typów do tabeli w tym całym natłoku cyfr szablonów i tak dalej :P Sprawdzę to, i jeśli zajdzie taka potrzeba zrobię korektę.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Zniknął, mam nadzieję, że wróci....bo do novakowego wsparcia baaaaaaaaardzo potrzebny będzie:)
Delektuje się w samotności wygraną Mugu:)
Pewnie potrzebuje oddechu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Ee, nie sądze, by to było powodem, coś tu ostatnio ludzie z tego forum znikają jeden po drugim... No nic, miejmy nadzieję, że to chwilowa flauta ....

| Odpowiedz
blokuj
L.

A niech mi tylko w meczu Svito wejdzie "b"...
Zartuje oczywiscie (hyhy), gratuluje czujnego oka ;) Takie wsparcie w typerku jest nieocenione.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.