Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Wilk syty i owca cała, czyli o Kubicy w TVP. Od 45. minuty (komentarz)

W polityce zwykło się nawet porażki przedstawiać jako zwycięstwa. Tak odbieram ogłoszenie przez Jacka Kurskiego transmisji z Formuły 1 w TVP Sport. Przepraszam, transmisji od 45. minuty wyścigu. Zatem kibic nie ma wyboru, musi oglądać gdzie indziej.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz22

Ja przeczytałem nagłówek potem całe wyjaśnienie artykułu i wydawało mi się wszystko jasne ale czytałem komentarze innych i widzę co druga osoba pisze od 45 minut,a ja sobie myślę kurna o co chodzi potem znalazłem wątek który mi umknął w artykule i dlatego w komentarzu najpierw się cieszyłem potem miałem gorzki smak i napisałem swoje niezadowolenie bo od 45 minut oznacza że wyścig będzie pokazywany od połowy ,a to nas kibiców nie zadowala ja będę szukał innej alternatywy oglądania królowej motosportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leszekR

Jak ktoś już powiedział...wyścigi F1 najlepsze są na starcie.A TVP kupując transmisje myśli że tym złapała Pana Boga za nogi.A w tle spadająca oglądalność,przypadek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.