Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Indian Wells 2019 (Sezonowy Typerek WTA - Edycja 18/19)

Pao

Zapraszam na Typer IW 2019!!! :)Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na piąty etap Sezonowego Typerka WTA Edycja 18/19, czyli TYPER INDIAN WELLS 2019 :) Turniej startuje 4-go marca (dwudniowe kwalifikacje), natomiast my zaczynamy zabawę od środy, 6-go marca, kiedy to rusza turniej główny. Pierwsze (…)

przeczytaj cały artykuł

Juliaa

Kolejna sensacja... Fedek koncertowo sknocil te mecz :P Meczu nie wiedzialam, ale na cyferkach to wygladało jakby mial mecz pod kontrola.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fyrda

ja oglądałam jego wszystkie mecze oprócz tego ze Stanem to było słabo. i ta jego dzisiejsza irytacja i mamrotanie mówią same za siebie. sam wiedział, że nie gra dobrze. a jak Domi wyrównał na po jeden w etach to byłam niemal pewna, że wygra Thiem :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Dziwne, czyli brak meczu z Rafą mu tylko dodatkowo zaszkodził przed finałem? Ja widziałem tylko mecz z Hurkaczem i faktycznie, nie zachwycił :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fyrda

no nie ukrywajmy, że będzie grał wciąż tak jak kiedyś. irytuje mnie tylko tylko ten ciągły zachwyt nad marnie grającym Rodżerem, który wygrywa swoje mecze tylko dlatego, że większość jego przeciwników przegrywa mecz w szatni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.